Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mit lép a volt párom?...

Vajon mit lép a volt párom? Bőv. Lennt

Figyelt kérdés

Vajon mit tesz a volt párom?

Azért ide írtam a kérdést,mert a szerelem szex kategóriában általában 15 évesek válaszolgatnak,de nekem a tapasztaltabb válaszok kellenek.

Nem szeretném a sztorit részletezni,a volt párom kötődik hozzám,de nem akar velem beszélni.

Ha most összejönne valakivel ez idő alatt,de közben elvileg kötődik hozzám,akkor az a valaki mennyi idő után felejtet el vele?Milyen hamar tudja megszeretni annyira,hogy ne hagyja el?

Nem olyan válaszokat várok,hogy a folytatásnak nincs értelme,mert nem lesz,nem is ez érdekel,hanem,ha ő kötődik hozzám milyen hamar tud elfelejteni,hogy semmit se gondoljon rám?


2011. ápr. 26. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Embere válogatja. Nincs két egyforma kapcsolat. Lehet, hogy A nő mellett nem felejtene el, B nő mellett meg 5 perc sem kell hozzá. Nem lehet megmondani.


Meg attól is függ, mennyire kötődik hozzád. Lehet, hogy nem is kötődés, csak megszokás vagy rögeszme (görcsös ragaszkodás). Ilyenkor sokkal könnyebb továbblépni, mintha valódi kötődésről van szó. Azt meg sokszor az ember maga sem tudja, miért ragaszkodik annyira - mert még szereti a másikat vagy csak mert kapaszkodik egy álomba vagy lehetőségbe, és nem bírja elengedni.

2011. ápr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt ki tudja neked megmondani? Egyáltalán miért érdekel téged,ha nem akarsz vele kapcsolatot? Vagy azt gondolod,hogy te olyan különleges vagy,akit nem lehet elfelejteni?
2011. ápr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ui (első vagyok): gondolni az exekre jó szívvel, a kellemes emlékek miatt nem bűn. Hozzá tartozik az életedhez, általa is váltál olyanná, amilyen vagy. Mindenkinek van múltja, ezzel meg kell békélni.

Tehát ha gondol rád, az még nem jelent semmit. Nem jelent pl. kötődést.

2011. ápr. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez változó.

Ha a következő 'jelöltje' lesz legalább annyira értékes a belső, külső tulajdonságaiban, mint te vagy -ne értsd félre - többet nyújt, add számára, akkor lehetséges, hogy könnyen elfelejt téged.

Viszont ha nem talál a te értékeidhez hasonló vagy nagyobb értékrendű 'jelöltet', akkor egy jó ideig még kötődni fog hozzád.

Legalábbis nálam ez anno így volt. Röviden: 4 év után szakítottunk ex barátommal, kötődtem hozzá, terveim voltak vele. Rá fél év múlva megismertem a mostani páromat. Sosem gondoltam volna, hogy egyszer a vőlegényem és a gyermekem apja lesz :]]]]

Az előző páromban nagyon szerelmes voltam, visszagondolva már - már túlságosan is. De amikor összejöttem a mostani párommal már éreztem, hogy ez a kapcsolat teljesen más lesz. Első hónap után több dolgot kaptam tőle érzelmileg, mint az előző páromtól 3-4 hónap alatt!

2011. ápr. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!