Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok erről?

Mit gondolnátok erről?

Figyelt kérdés
Párommal néhány hete különalszunk, és ma reggel amikor jott át abba a szobába ahol én aludtam meglepetten mondta, hogy mik vannak az ágyamnban, ott volt a táskám meg egy füzetem, amibe ezer éve nem néztem bele..(soha nem teszem az ágyamba a táskám)és nem tudom hogyan kerulhettek oda...nem tudom mit gondoljak, de eléggé kiborultam reggel, ő meg csak mulatott rajtam
2011. ápr. 26. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mulatott rajtad,mert ő tette oda. Főleg,ha te is azok közé tartozol,akik hisznek a szellemekben.
2011. ápr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán miért alszotok külön? Ha egy pár vagytok, akkor szerintem az alap, hogy együtt is alszotok.


A kérdésedre válaszolva pedig, szerintem csak véletlenül rátetted az ágyra és nem vetted észre, hogy ott van.

2011. ápr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnos már millioszor végiggondoltam, és nem én tettem oda,nem tartozom azok kozé akik hisznek szellemekben, de most azért elgondolkodtam..és egyáltalán nem vicces, ő meg nem olyanhogy hozzányúljon a cuccaimhoz.

vagy alvajáró vagyok és pakolászok álmomban, plusz a dvd felvevő órája is elszállt az éjszaka folyamán, ami persze lehet áramszünet is..

2011. ápr. 26. 10:56
 4/4 A kérdező kommentje:

amikor este megcsináltam az ágyam, nem volt ott semmi a takaróm végénél, sosem tenném fel az ágyamra a táskám, mert koszos az alja,

anno pedig egyikonk beteg volt, azért koltoztunk kulon

2011. ápr. 26. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!