Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg hülye vagyok, és...

Tényleg hülye vagyok, és minden szavában csak a rosszat látom? Ti mit gondolnátok erről:

Figyelt kérdés
Párom fél éve váltott pár szerelmes esemest valakivel,amit én megtaláltam.állitólag nem volt semmi csak valami plátói dolog.Nem igazán tudtam rajta túltenni még magamat.Tegnap volt pl.egy olyan eset hogy azt mondta ha attól nekem könnyebb lesz feküdjek le valakivel,az hátha segit a rajtam,és a kapcsolatunkon.Persze én elkezdtem szokás szerint bőgni,szerinte meg mengint csak azt keresem a mondókájában min borulhatok ki.Ebből nekem 2 dolog jött le,majd leirom mi az csak nem akarok senkit sem befolyásolni
2010. jún. 22. 10:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
31%
valószínüleg már teljesen kiborítottad a párod a folyamatos nyavajgással. Ha nem vagy vele boldog,akkor hagyd ott. Ha pedig szereted,akkor próbálj egy normális kapcsolatot kialakítani, a sírástól nem lesz semmi jobb. De sokkal rosszabb
2010. jún. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
34%
Ha nem tudod túltenni magad a dolgon, akkor jobb lesz mindkettőtöknek ha nem maradtok együtt. Az, hogy mindenen kiborulsz, meg bőgsz, nem normális. Ami nem megy, az nem megy, ennyi! Gondolom neki is elege van már ebből, nem is csodálom!
2010. jún. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
65%
Ja, és attól, hogy nem voltál elég erős ahhoz, hogy akkor kidobd, és inkább a mártírt játszod nem lesz jobb senkinek, és te is csak szánalmassá válsz!
2010. jún. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Irhattok nemet és kort is!
2010. jún. 22. 10:26
 5/32 anonim ***** válasza:
első voltam 43/N (boldog házas 20 éve)
2010. jún. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Azért nem voltam elég erős hogy kidobjam mert:

SZERETEM

Van egy lányunk

Azon a héten amikor kiderültek az esemesek tudtam meg hogy jön a második baba is

Előre szerintem senki nem tudja megmondani mire hogy fog reagálni,vagy meddig tart amig tulteszi rajta magát.

2010. jún. 22. 10:28
 7/32 anonim ***** válasza:
Az utolsó kettő én voltam 26 éves házas nő.
2010. jún. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
61%
Elege van a párodnak, csak dühében mondhatta. Teljesen kiborítod a hisztiddel. Mindenkivel előfordul , hogy botlik. Kész az élet megy tovább. Könyörgöm nem embert ölt. Tedd túl magad rajta. Ha nem bírod, akkor engedd el.
2010. jún. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
47%
Utolsó vagyok 30/N
2010. jún. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
65%
Oké, hogy jött a második baba, meg minden, de attól, hogy mártírt játszol még nem fog normálisan működni a kapcsolatotok, sőt, csak napról napra rosszabb lesz...
2010. jún. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!