Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiherél ha terhes. Mit csináljak?

Kiherél ha terhes. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap egyedül maradtunk a feleségemmel és hát együtt voltunk. Kicsit ittunk is előtte. De az a legjobb h azthiszem benne sültem el...későn kapcsoltam vagy én nem tudom. De ha terhes akkor az apja kiherél. Van már 2 kisgyerekünk (a nagyobbik 3éves) akiket akartunk és nem véletlen volt de nem fogadta jól őket akkor ehhez mit szólna? Valamiért nem szeret engem az az ember de nem tudok rájönni. Tudom hogy egy barom állat vagyok de akkor is. Nem lenne szive elvetetni a gyereket inkább megtartaná scak ki lenne készülve. Azt is tudom hogy már nem lehet változtatni de mégis valamit h ne legyek életveszélyben.

28/F


2011. ápr. 26. 10:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Már nem azért, de felnőtt emberek vagytok. Az apósodnak mi köze van ahhoz, hány gyereketek van és a szexuális életetekhez?
2011. ápr. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Ne haragudj, házasok vagytok, felnőtt emberek, nyilván önálló keresettel, mégis miért vagy ennyire beszari? Mondd meg a kedves apósodnak, hogy törődjön a saját dolgával.
2011. ápr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem jobban jártok, ha először is megbizonyosodtok arról, hogy egyáltalán terhes-e a párod. Aztán ha mégis akkor szépen lassan beadagoljátok a dolgot. Tudom, hogy könnyű ezt mondani így ismeretlenül, de nem hinném, hogy olyan sok dolgot tudtok ezzel kezdeni. Végtére is azt írod, hogy elvetetni nem fogjátok, és hát más dolog nem nagyon jöhet szóba ilyenkor...
2011. ápr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
54%
A 24 es 48 oras tablettarol hallottatok?
2011. ápr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
72 órás esemény utáni tablettáról még nem hallottál??
2011. ápr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

Nem értem mi a problémád? Mi köze apósodnak hozzád?! Nem felnőtt ember vagy? Ő a gyámod, vagy mi??


Sajnálom, ha olyan helyzetben vagy, hogy neki bármiféle beleszólása is van a dolgokba. Ez nem jól van így. Inkább ezt kéne megoldani.


Családotok van, önállóak vagytok.

A gyermekeiteket szeretitek, nevelitek akkor mi a baj? Ha jön a harmadik véletlenül és ti azt is szeretni fogjátok, az miért baj?? Senkinek semmi beleszólása ebbe!

2011. ápr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
Jogotok van akarni és vállalni egy újabb gyereket. Ne akarj az apósodnak megfelelni. Ha ő ilyen, akkor tipikus "mérgező szülő". A nejednek kellene egy kicsit a sarkára állni az apja terrorjával szemben.
2011. ápr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
Már ne is haragudj, de ez kettőtök dolga, senki másnak semmi köze hozzá, hogy vállaltok e még gyereket, vagy sem.
2011. ápr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%
ha nem akartok gyereket akkor esemény utáni tabletta!!! amúgy meg felnőtt emberek vagytok és lehet védekezni is rengeteg módon...remélem nem mondok újdonságot.
2011. ápr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%
ha te és az asszony akarjátok, akkor sztem nem para.nehogymár az apja mondja meg, a feleséged elsősorban FELESÉG ÉS ANYA,most már csak másodsorban apuci KISLÁNYA...
2011. ápr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!