Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy azok a...

Miért van az, hogy azok a férfiak, akikkel nem akarok, azok családot akarnak, akikkel boldogan tenném, azok meg húzzák-halasztják?

Figyelt kérdés

34 éves nő vagyok. Volt pár párkapcsolatom.


18 évesen az első, jóképű és okos srác volt, vele nagyon jó volt minden, hasonlóak voltunk, 100%-ig azt hittem, ő lesz majd a férjem. Ám 3 év múlva szakítottunk, mert ő még élni akart. Oké, gondoltam, hogy nem is baj, még korai lett volna. Soha nem mondtam neki házasságot, gyerekeket, tehát nem volt elijesztve.


Aztán 22 évesen találkoztam egy sráccal,29 éves volt ő és szűz. Tetszett hogy olyan kis balfék, ártatlan és ragaszkodó, aztán én sem tudom hogy, beleszerettem, egy helyen dolgoztunk. Ő nem volt jóképűnek mondható, sőt, alacsony volt, pufók és kissé trehány, amit már észrevettem, amikor nála aludtam. Albérletben lakott és eléggé ragaszkodó volt, mindig engem akart, nem voltak barátai. 8 hónapig bírtam mellette. A harmadik hónaptól már menyasszonyomnak nevezett, és már a jegygyűrűket nézegette! Én mondtam neki, hogy még nem akarok családot alapítani /én 22, ő 29 éves volt/Állandóan ezzel jött, hogy örüljek, hogy ő ilyen családcentrikus, mert ő soha sem hagyna el, nem úgy, mint a mai srácok, csak húzzák a lányok idejét és agyát....... De én rájöttem, hogy nem tudnék vele holtomiglan élni, mert nem is igazán tetszett, meg a szerelem, amit annak hittem, az csak megsajnálás volt inkább.


Aztán 23 évesen megismerkedtem egy zenész fiúval. Ő 34 éves volt és nagyon beleszerettem. Okos volt, határozott és gyengéd. Volt lakása, és egy év múlva odaköltöztem. Mivel ő dolgozott és a hobbyjának élt, zenélt, mindig én tartottam rendben a lakást és az udvart is (én is dolgoztam), őneki semmire nem kellett figyelnie, mindent megtettem érte. Örültem hogy végre kifogtam egy fickót, aki ambiciózus és okos, gyengéd és megértő. Alig veszekedtünk. Most már éreztem, hogy ő az igazi, sőt évekkel rá egyre inkább szerettük egymást!

Teltek az évek, 4 év járás+együttélés után néztünk egy tv-műsort, ahol a férfi megkéri a nő kezét. Én csak viccesen kérdeztem tőle, és te mikor kéred meg a kezem? Erre ő rámnéz, azt mondja: "Soha, nekem nem érdekem az esküvő, és gyereket még nem szeretnék, nem érzem érettnek magam rá".

Pedig a kapcsolat elején azt mondta, hogy ő is akar nősülni pár év múlva és gyereket is akar. 38 évesen miért gondolta meg magát? Kétszer még szóba hoztam még két évig voltam együtt vele, amikor kiderült, hogy megcsalt! Pedig ennek sem volt jele!Elköltöztem tőle. 29 évesen egyedül és csalódottan. 6 évet pazaroltam a semmire:(

Aztán egy évre rá, az egyik barátnőm aki már feleség, ajánlotta az internetes társkeresést. Elég sok pasi írt nekem , voltak randik is.


Randiztam önbizalomhiányossal, furcsa szótlan figurákkal, ragacsosokkal, nagyon csúnyákkal... ezek mindig nyomultak, sms-t írtak és állandóan nősülni akartak. Én VELÜK nem.

Aztán tovább keresgéltem, egyszer nagy szerencse ért.


Nagyon megfogott egy velem egyidős férfi(31), aki jóképű volt magas és sármos, virágokkal bókolt és 2 hét múlva szerelmet vallott. Nos én már az első találkozást remegve vártam, lehet ő is így volt. Mert elsőre már csillogott a szemünk a randin. Aztán jöttek a rózsaszín felhős időszakok. Vitt ide-oda, elég sok pénze volt, amint utólag kiderült. Jó állása, vállalkozó volt.

Furcsálltam én , hogy lehet hogy egyedül van egy 30-as, jóképű, gazdag, kedves férfi? Minden nőnek ez az álma. Hát igen, 2-3 hónap járás, randik, találkák szerelmes éjszakák után észrevettem, hogy nézi erősen a csinos nőket. Gondoltam, engem szeret, akkor ez nem számít. De megjegyeztem, amikor elkezdett előttem flörtölni egy szép lánnyal. mérges voltam és csalódott. Erre beszólt, hogy ő férfi, és ő mindig ezt csinálja, mert ő ilyen.

Hetente 3-szor taliztunk mindig, nála, és általában szexeltünk vagy mentünk ide-oda.

Aztán pár hétre rá nem jelentkezett. Hívtam, de ki volt kapcsolva. Aztán másnap kaptam egy SMS-t, hogy ne haragudjak, de ő találkozott egy nővel. De ha akarok laza kapcsolatot, ő igényt tartana rá.


Tovább keresgéltem a neten , még volt egy pár randi az utóbbi két évben,MINDIG OLYANNAL TALÁLKOZTAM, AKI TETSZETT IS, ami csak néhány hónapos szexkapcsi volt,ami az elején lesz ami lesz alapon indult. Később kiderült egyik sem akart komolyat.


Próbáltam nem a kinézetre, intelligencia, határozottság szerint párt a neten, de csak csupa olyan pasik, akikkel nem lenne kedvem együtt lenni. Persze ők azok a tipikus komoly kapcsi, no szexkaland, mert feleséget akarok!

Már belefáradtam: ha tetszik mindenhogyan, nem akar semmit.

Ha nem kell: akkor meg olyan, amilyet elvárnék egy olyantól akit akarok is!


Most nagyon nyomul egy alacsony, kissé testi fogyatékos 35 éves férfi, aki mindenképpen akar engem, és járunk éppen.

Aranyos meg minden, de nem igazán vonzódom hozzá. Ilyen rossz még sosem volt egy kapcsolatom sem. Kedvem sincs hozzá, inkább csak mint barát+segítőtárs nézek rá.

Akar gyereket és el akar jegyezni. De én nem akarok tőle semmit.


Arra gondoltam, mivel 35 leszek, mégiscsak gyereket szeretnék, de úgy csinálnám, hogy mással (az apa egy jővágású, okos, sikeres férfi lenne, akivel volt kapcsolatom rövid ideig, de nem akart komolyat) és felneveltetném a mostanival, mintha az ő gyereke lenne. Tudom, ez szemétség, de van olyan testi hibája, ami lehet öröklődne, és én egészséges gyereket akarok.


Miért van ez, hogy a jó pasik nem akarnak családot???


2011. ápr. 26. 13:02
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Szerintem mert azok alapjan amit leirtal, minden pasival az okod a randizassal, szerelemmel, a rossz okert volt.
2011. ápr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondoltam, mivel 35 leszek, mégiscsak gyereket szeretnék, de úgy csinálnám, hogy mással (az apa egy jővágású, okos, sikeres férfi lenne, akivel volt kapcsolatom rövid ideig, de nem akart komolyat) és felneveltetném a mostanival, mintha az ő gyereke lenne. Tudom, ez szemétség, de van olyan testi hibája, ami lehet öröklődne, és én egészséges gyereket akarok.


bármit csak ezt ne! ez nem csak egyszerűen szemétség, erre szó sincs hogy ez mi...

fogsz találni olyat aki megfelel

2011. ápr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem attól mert ilyen fiúkkal jöttél össze még nem kéne alattomosnak lenned. A testi fogyatékossal szemben sem etikus, meg magaddal szemben sem.
2011. ápr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
65%

A jópasik is akarnak családot, de nem veled. Nem vagy elég jó nő nekik. Ők is egészséges utódot akarnak. Értékeld át a magadról alkotott képedet, mert nincs összhangban a valósággal. Persze ez úgyse fog menni, és majd egyedül fogod nevelni az alfahímtől származó gyerekedet. Sok nő van így ezzel. Nem adnak lejjebb az igényekből, aztán 40 évesen sírnak hogy nincs egy normális pasi sem. De akkor már késő.

Nem tudlak sajnálni.

2011. ápr. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
23%
Bocsi az offért! Milyen testi hibája van a pasinak? (lehet ebből a szempontból hasonló cipőben járunk)
2011. ápr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

nem az utolsó mondat miatt,de talán jobb is hogy nincs fiúd.Nincs veled semmi baj csak egyrészt peches vagy másrészt meg válogatós.És nem a neten kéne keresgélni,mert az veszett ügy nekem se jött be és volt már olyan eset hogy valaki már az első randin megkérte a kezem,na menekültem is.a lényeg igazi emberek közé kell menni vannak ingyenes kalandtúrák tánc klubbok stb. És egyrészt meg kéne találnod az arany középutat, mert neked vagy csak a totál sármos erős pasik tetszenek vagy a sajnálni való nyomik.Egyik sem jó mert bár a nyomi hálás minden lépésedért és hű marad de túlságosan tapad és csak szánalomból nem választhatsz egy embert. A macho erős pasik,meg általában belül üresek és unalmasak.És senkit nem használhatsz ki így hogy más gyerekét traktálod rá mert ezzel később tönkreteszed az életed hisz olyannal kéne együtt élned aki nem is a szerlmed plusz 35 vagy van aki 40 évesen is szült nem kell kétségbe esni és én nem tojnék be attól hogy egészséges lesz e a gyerek mert általában a nagyszülők génje megy tovább.

Véleményem szerint ahhoz képest hogy hány éves vagy 20-on éves csitri maradtál aki túl sok mindent szeretne egyszerre egy férfitól és könnyedén beleugrik egy kapcsolatba lesz ami lesz alapon,egyben rángatható vagy mint egy báb ha egy szexisten van melletted vagy csak simán tökéletesnek tűnik a pasi.Én igaz véletlenül találtam rá a szerelemre, de előtte ha valaki nem tetszett egy kicsit is(jellemileg)akkor hagytam a fenébe,mert mit érek vele ha külsőre tökéletes de nincs összhang és az összhang nem 100%-ot jelent kis nézeteltérések mindig is lesznek de ha ezt elfogadjuk akkor van igazi szerelem.Én pl kicsit hebehurgya vagyok a párom meg forma 1 függő de ezeket elfogadjuk és ennyi.

Semmi körülmények ne legyen párod csak szükségből mert abba a végén még belerokkansz és a másik életét is tönkreteszed pedig nem szolgált rá.

2011. ápr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
13:13 jó nő voltam nekik, mivel jártak velem, szerettek, kívántak. ha elolvastad kettő jó pasival hosszú kapcsolatom volt. Aki meg hazudik és csak du*gni akar, az más nővel is megcsinálja, nemde?
2011. ápr. 26. 13:17
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Akkor inkább neveld egyedül......

Meg most miért is akarsz pasit? Hogy elvegyen, meg hogy gyereket neveltess vele?

2011. ápr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
13:16 nem kell alfahímekre gondolni. Csak jóképűek voltak és kedvesek. Nem voltak bunkók sem.
2011. ápr. 26. 13:20
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy jó pasik voltak?......

A kapcsolat nem erről szól....menő vagyok mert hosszú ideig volt jó pasim.....

(csak azért volt hosszú ideig mert azokat nem te dobtad ki.....kihasználtak amit észre sem vettél, mert csak azon járt az agyad hogy jó pasik)

2011. ápr. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!