Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit tegyek?

Ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

S.O.S.! A szüleim nem foglalkoznak velem!

Van 1 lovam annak a bértartását fizetik és kész...

Minden cuccot magamnak kell megvennem (pl.ruha,lovascucc...)

Kényszerítenek 2éve a zongorára (mert jó hallgatni közben soha nem hallgatnak meg) pedig utálok zongorázni!

Mikor mondani vagy mesélni szeretnék valamiről, akkor belevágnak a szavamba mintha nemis kezdtem volna el...

Úgy tekintenek rám mindtha ott sem lennék! Nem mehetek sehova... Se barátnők, semmi... Meg azt mondják, hogy többet kéne a mamámnál lennem, és 2hét múlva megkérdeztem, hogy elmehetek-e hozzá.. és azt mondták, hogy nem! Mulkor lementem sétálni a központba, és megkérdeztem, hogy meddig maradhatok. Azt mondták, hogy MAX. FÉL ÓRÁT!!! Én meg kidüllett szemekkel néztem... "fél óórát? csak fél órát?"

Kitűnően kell tanulnom....

Állítólag keveset segítek és segíthetnék többet pedig? én mosok,teregetek,mosogatok,elpakolok,porszívózok,ablakot törlök, és a nyaralóban füvet nyírok...

Minden nap üvöltöznek velem mert a munkájuk felhúzza őket... van, hogy este9-10 körül és haza "apu"...

Anyu 6körül itthon van, de ígyis egész délután egyedül vagyok otthon...

Az egész hetem bevan táblázva, mégis teljesen kiszámíthatatlan...

Hetente mondogatom le a lovaglást, mert nekik elkell menniük és nem maradhatok itthon! Volt egy bulija a legjobb barátnőmnek, és azért nem mehettem el, mert a végén sátorozás volt, és ott volt 1fiú.. (persze külön sátorba)

Ha hozzájuk szólok vagy üvöltöznek vagy semmibe vesznek! Elvárják, hogy minden elsőre sikerüljön tökéletesen... túl nagy a teher... lovaglás,zongora,különórák... és még sorolhatnám...

és semmit nem hagyhatok abban... és ebben csak a lovaglás a jó... A lovakért élek... és éneklek! Ha nincs a lovam (Angel) akkor én már öngyilkos vagyok... Nem vagyok rossz, rendetlen, hanyag, lusta... mégis ilyn sorsot érdemeltem...


Mit ajánlotok?

Mit tegyek?


2011. ápr. 26. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Kiskamasz lázadás:)
2011. ápr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Most erre milyen választ vársz?
2011. ápr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Aki nem tud értelmes választ adni... csak provokátornak nevezni a kérem szépen ne írjon!
2011. ápr. 26. 18:06
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Már nem sokan nyeljük be az ilyen fake kérdéseket, mint látod, de szép próba volt....
2011. ápr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 napietus ***** válasza:

gondolom tizenéves vagy, ez egy ilyen korszak, elég hajtós. én is sportoltam versenyszerűen, meg voltak különóráim, dögfáradt voltam nap végére, de ki lehet bírni, senki nem halt még bele :)


a szüleiddel légy kicsit türelmesebb, sokat dolgoznak, nekik sem könnyű. gondolj arra, ők sokkal jobban elfáradnak, mint Te :)

2011. ápr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Beszélj velük hogy ne kelljen zongoráznod inkább had válaszhas olyan hangszert amin te is szeretnél játszani és hogy ne csak fél órára mehess el vlhova .
2011. ápr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elég hülyén hangzik de vegyél fel vlmi régi ruhát ha kérdezik miért van ez rajtad mond hogy nincs pénzed újra .
2011. ápr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik megértenek!!!!
2011. ápr. 26. 18:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Barátkozz a suliba mond a szüleidnek hogy had jöjjenek el hozzád és te is hadd menj el a barátnőidhez és
2011. ápr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
94%

Aki le fake-ezte és leprovokátorozta, alátámasztaná ezeket a feltételezéseket elfogadható érvekkel?

A szülők nem figyelnek. Valószínű, egymásra sem.

2011. ápr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!