Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kéne kezelni ezt a...

Hogy kéne kezelni ezt a konfliktust?

Figyelt kérdés

Apukám és anyukám is dolgozik, együtt élünk hárman egy háztartásban, de mindent (lakás, étel, szórakozás, extra kiadások stb.) tényleg mindent apukám fizet. Sőt még anyukám számláit (van egy lakása, ahol az ő anyukája lakik) is gyakran fizeti, mert anyukám egyszerűen rá sózza a kiadásait: "fizesd má' be ezt a számlám", "vedd má' meg ezt a rohadt bérletem" stb.... Ezt úgy teszi, hogy elkezd kiabálni, mártírkodni, össze-vissza hazudozni, hogy ő itt nem kér egy fillért sem, hogy ő magának hozza az ételt, hogy ő nem kap semmi ajándék az apukámtól, hogy másnak kocsit vett a férje stb....

Most példál Húsvétkor adott nekem 10 ezer forintot ajándékba, de ma jön apukámnak azzal, hogy "látod adtam a lánynak egy tízest, fizesd már be ezt.." Most akkor ezért kaptam??

Annyira nem értem itt a dolgokat. Szerintem nincs igaza anyukámnak. Válásért pedig 3 millió forintot követel mondván "ez a törvényes jussa".


2011. ápr. 26. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
házasság közös vagyon...googlezz rá ;)
2011. ápr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hazudozásra tudok egy megoldást, de ahhoz neked kell résen lenned! Tippe: Menj az anyukáddl, mindenhova, és ha úgy érzed, hogy ez már kez komolyra fordulni, akkor csinálj egy hangfelvételes bizonyítékot! Ez majd a hasznodra vállhat!
2011. ápr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ti mit csinálnátok apukám helyében?
2011. ápr. 26. 18:49
 4/5 anonim ***** válasza:
És anyukád mit csinál a fizetésével? Férfiprostikra költi? :D
2011. ápr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs de apukád minek ment bele egy ilyen kapcsolatba, felnött férfi ha zavarja mondjon nemet, te maradgy ki az ilyen anyagi vitákból. A szüleid felnötek oldgyák meg egymás között.
2011. ápr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!