Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet erre reagálni?...

Hogy lehet erre reagálni? Hogy lehet kezelni ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Férjem sok évi együtt élés után megcsalt.Meg tudtam,elküldtem.Ennek kb 1hónapja.Van egy 2éves lányunk.Munkám mellet 4napra plussz munkát vállaltam éjjel.Ő vigyázott,nálunk a gyerekre.(itt hagyta nekünk a házat)Mondtam,majd reggel jövök.Hamarább elengedtek és itt találtam őket a új nővel.Sokára engedtek be.A reakcióm nem írom le,kiváncsi vagyok a tietekre.Megjegyzem külön kikötöttem,hogy ide nem hozhatja.
2011. aug. 25. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Az ilyen pasit be sem engednéma házba. Inkább egy rokon, vagy ismerős vigyázzon a gyerekre! Szerinted ez milyen hatással lenne a kislányra???? Ha meglátná Őket? mert végülis miért ne láthatná?? te vagy az anyja, távolítasd el az ilyen apát a közeléből és mielőbb legyen egy normális párod, aki pótolja ezt az embert aki ilyen volt Veletek. Szóval én amíg nem viselkedik apaként nem is engedném, hogy lássa a gyereket!
2011. aug. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%

"Szerinted ez milyen hatással lenne a kislányra???? Ha meglátná Őket? mert végülis miért ne láthatná??"


Gondolom az anyját és az apját is pont annyi eséllyel láthatta volna meg.



"te vagy az anyja, távolítasd el az ilyen apát a közeléből"


Ne is törődjön vele, hogy a gyereknek az apjára is pont ugyanúgy szüksége van, mint az anyjára.


"és mielőbb legyen egy normális párod, aki pótolja ezt az embert aki ilyen volt Veletek."


Akivel szintúgy megláthatná a gyerek az anyját szexelni, de az már ugye nem számítana.


"Szóval én amíg nem viselkedik apaként nem is engedném, hogy lássa a gyereket!"


Miért nem viselkedik apaként? Nem vigyázott a gyerekre???

2011. aug. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez valóban elég undorító dolog volt tőle. Én biztos rémesen kiakadtam volna. Elváltatok amúgy?

Én a helyedben biztos intézkednék ezügyben. És természetesen a bíróságon meg lehet említeni ezt az esetet is, hogy biztos neked ítéljék majd a gyermeket. Hogy lehet egy felnőtt ember ennyire felelőtlen, aki ráadásul apja egy két éves gyereknek??!!

2011. aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
El se váltatok... Épp annyi joga van a házhoz és a gyerekhez, mint neked.
2011. aug. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyik részről megértem, hogy fel vagy háborodva, hisz annyival megtisztelhetne a férjed, hogy nem a közös otthonotokban teszi, amit tesz. De azt te sem gondolhatod komolyan, hogy mostantól, mivel már nem veled van, nem kerülhet nő a közelébe, gondolj csak arra, hogy hány gyermeknek vannak mostoha szülei...

Másik részről: te sem fogsz új pár keresni magadnak, hogy a gyerekedben nehogy téves kép alakuljon majd ki? Ha a férjed megcsalt, akkor nem csak Ő a hibás, hanem Te is, hiszen egy jól működő kapcsolathoz két ember kell.

2011. aug. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Itt most nem a téves képeken van a hangsúly.Hanem azon,hogy ide hozta.A másik pedig kitötte,hogy ide nem jöhet férfi.Ami pedig a megcsalást illeti,nem ez volt az első.Mindenki azzal jön hibás vagyok én is.Egyik megcsalásnál meg is beszéltük mi a hiba.Nem tudott hibát felhozni.Azt mondta ez csak ugy jött.Jóban rosszban mellette voltam,szex-ben sem volt hiány,mostam,főztem takaritottam és nem vagyo egy szakadék.Ha elém áll és megmondja,hogy már nem szeret az más.
2011. aug. 25. 10:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én akkor idegességemben, nekimentem volna mindkettőnek! És őszintén szólva ilyenkor a leghelyesebb ha szakítasz. Bár én nem tudom, hogyan szakítanék azzal az emberrel akibe szerelmes vagyok... Bár nagyon fájna hogy ezt tette velem. Nagyon nehéz helyzet. Összeroppanék. De sajnos el kell fogadni.
2011. aug. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!