Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha édesanyám...

Mit csináljak, ha édesanyám az őrületbe kerget?

Figyelt kérdés
Más városban lakok albérletben, mert egyetemre járok. Édesanyámat szeretem, és hálás vagyok neki, hogy minden körülményt biztosít, hogy tanulhassak, és hogy mindenem meglegyen. De nagyon erős személyiség, és nagyon nehezen jövünk ki egymással. Jelenleg az 'zavar' nagyon, hogy állandóan hívogat telefon, napjában 2-3szor. Ha nem mondok neki a telefonba semmit (mert hát azóta az 1óra óta mióta beszéltem vele, nem történt semmi...), akkor miért nem beszélgetek vele. Meg miért nem hívom soha én? (alkalmam sincs rá...). Ha mégis hívom ő nem ér rá. Ha nem veszem fel (direkt), öntelt vagyok és csak magammal törődök. Ha nem veszem fel (mert nem érek rá), addig hívogat, míg nem veszem fel, akár 10szer is. (tudom, aggódik...) Jót akar, de nem úgy, ahogy nekem jó. Megőrjít, de nekem van lelkiismeret furdalásom, mert ő mindent megtesz értem. Mit csináljak? 19/L
2011. ápr. 26. 19:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
állítsd offline-ra a telod, vagy némítsd le..
2011. ápr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!