Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azokban a családokban, ahol...

Azokban a családokban, ahol van orvos, milyen a családi élet?

Figyelt kérdés
Nálunk eléggé nagy zűrök vannak!A szüleim orvosok,a betegeknél alkalmazkodnak,kedvesek,rendesek, de otthon meg kijön minden feszültség,hogy hagyjál már,nem törődök veled!Szóval nem sok szeretet jut otthonra.Azért is kérdezem,mert van 1 orvostanhallgató fiú,akinek tetsznem,nem tudom megéri-e megkockáztatni megismerkedni vele,vagy mellette is olyan életem lenne,mint a szüleimmel volt? :(
2011. ápr. 26. 22:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
En orvos vagyok, de rendelesi idom van, ezert tudom rendezni a szabadidomet.. Csak nekem az volt a nehez, hogy ne vigyem haza a munkamat. Gyermekonkologus vagyok, ha nem erzem at a helyzetet, es rideg vagyok, az remes, de ha tulsagosan megszeretem egy betegem, aki nem eli tul a betegseget, az nagyon tud fajni.. Ezt egy kicsit meg is sinyli a hazassagom, de amugy nincs semmi problema belole. A ferjem apja szulesz-nogyogyasz, na AZ gaz, amikor ejszaka is riasztjak akar, hogy hoppa, es ki tudja, mikor er haza, vagy mikor szul valaki...
2011. ápr. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az utolsónak, hát én mostanában nem láttam szül.-nőgyógyit, aki tényleg felkelt volna éjjel, még zsebibabáért sem.

Egyébként szerintem minden orvos ál emberbarát, bocs, de ez a véleményem, a munkahelyén és otthon is.

2012. márc. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!