Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem, külföld, ki adja...

Szerelem, külföld, ki adja fel az álmait?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel nem régóta vagyunk együtt, az ő álma, h egy német egyetemre menjen, és tényleg ez minden vágya, h jövőre ott kezdjen. Én viszont Magyarországon szeretnék, ráadásul így pár hét után nem költöznék miatta én is oda. Ilyenkor mi van? Van értelme a kapcsolatunknak? Ő nyár elején költözne, én meg egyre jobban szeretem, de felelőtlenségnek érezném itt hagyni ezt a sulit, ami meg az én álmom....volt valaki hasonló helyzetben?

köszönöm


2011. ápr. 26. 22:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ne add fel az álmaid. Később annyira megbánod, és majd folyton felhozod neki minden vita miatt. Lehet, hogy most nagyon szerelmesek vagytok, de mi lesz ha ott kint Ő dob téged valami okból?! Akkor a semmiért adtad fel! El kell engedned őt, akárhogy fáj. Esetleg meg lehet próbálni a távkapcsolatot. De lehet, hogy az egyetemen (itthon) találsz majd egy másik lányt, aki feledteti veled a mostanit. :)
2011. ápr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Egyébként remélem a kérdés inkább elméleti, és pár hetes "egyre jobban szeretem" miatt nem tervezel lemondani a terveidről.

Ha mondjuk 2-3 éves kapcsolat vagy együttélés állna mögöttetek, akkor megérteném a problémát.. de még akkor sem automatikus hogy vele mégy, ha neked itt van az életed, és itt képzelted el a jövődet. Pár hét után viszont nehogy megbolondulj!

2011. ápr. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
nem fogom otthagyni a sulit, csak azon őrlődöm, h addig, amíg még együtt lehetünk(pár hónap) vele legyek, vagy szakítsak vele most, bármennyire is nehéz, mert később csak rosszabb lesz...?
2011. ápr. 27. 12:45
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
A ferjem egyiptomi en magyar.Mind ketten sokat gondolkodtunk hogy hol eljunk az eskuvo utan a dontesunk az lett,hogy mind a kettonk kulturajatol,orszagatol tavol egy harmadik orszagban fogunk elni.A mi esetunkben igy ereztuk a legmegfelobbnek.Legyen uj kihivasokkal teli elet mind a kettonknek ne csak az egyik felenek.Sikerult.
2011. ápr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ezt beszéljétek meg. Ha mindketten addig együtt akartok maradni, akkor maradjatok addig. Igen nehezebb lesz az elválás, de ha ezt elfogadjátok, akkor viszont addig is miért ne.

Erre te ti tudjátok a választ igazán, te érzed mennyire vagy felkészülve hogy most vége legyen, vagy akkor nehezebb lesz, de mégis akkor.

2011. ápr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!