Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan juthatnék haza?

Hogyan juthatnék haza?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h a családommal már lassan egy éve külföldön élünk. Úgyvolt alapból hogy csak egy évre jövünk ki a nyelvtanulás miatt de most kitalálták hogy maradjunk még két évet. Én nagyon nem szeretnék maradni emrt ne mérzem itt jólmagam. De akármit mondok nekik nem engedik hogy hazamenjek. Szinte fogva tartanak. Mit tudnék tenni hogy hazajussak ha már a szép szó nem használ? Elmenni valahogy a maygar nagykövetségre? vagy én nemtudom. jó lenne ha vlaaki tudna segíteni. köszönöm:)
2011. ápr. 27. 11:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kiskorú vagy még?
2011. ápr. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen. augusztusba leszek 18
2011. ápr. 27. 11:09
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Hát akkor sajnos nincs más lehetőség, minthogy munkát keresel itthon (suli mellett is akár) és hazajössz. Lehet találsz magadnak egy párt, aki majd segít mindenben. Kiveszel egy szobát (mert ez nem túl drága). VAGY próbálkozol még a szüleidnél!


Egyébként én is suli mellett dolgozom.

2011. ápr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem kénytelen leszel megvárni amig nagykoru leszel.

Van valaki itthon akihez majd hazajöhetsz?attol még hogy nem érzed jól magad ne hagyj ott csapot papot,mert ha nem lesz hová menned amikor hazajossz akkor mit csinálsz?!ha nincs itthon senkid akkor még munkàt is kell talàlnod,hogy eltartsd magad,legyen hol laknod és ez a semmiböl nem fog menni.gondold át mielött teszel valami!

2011. ápr. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
otthon van a nagymamám de kb ennyi. a régi házunk megvan ott szerintem lakhatnék. de elég rossz ez így telejsen magányos vagyok. szüleim is mindigvezsekednek velem azértmert én haza kaarok emnni. ezmár kikészít amiket modnanak. de mégis h tudnék hazamenni? bemennék a nagykövetségre és elmondanám nekik vagy hogyan elhetséges?
2011. ápr. 27. 11:21
 6/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idös a nagyi?tudna neked segiteni valahogy beszélj vele és te is gyüjtögess nyàrig pènzt valahogy és ha ô is segit akkor amint betöltötted a 18-at màr haza is jöhetsz.nézz utána jol mindennek mielött haza indulsz,nehogy rosszul süljön el a dolog.:)
2011. ápr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
lassan 70 éves lesz a nagyi.:) repülőjegyre hazáig van pénzem. de azt ne mtom h mitkéne csináljak? simán repülőjegyet nem tudok venni így egyedül mert ahhoz bankszámla kéne. vagy lehet a reptéren készpénzzel is lehet fizetni azt ne mtudom. szóval kihez kéne forduljak hogy haza tudjak jutni? a mamám meg úgyvan vele hogy jó lesz itt nekemis. de ez a baj h nemaz:S
2011. ápr. 27. 11:52
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég idös.mondjuk az én nagyim is ennyi idös és elég fitt.

Hát ha ugy gondolja hogy neked is kint kéne maradnod akkor nem biztos befogad ha hazamész.bár azt azért csak nem hagyná hogy az utcàn maradj.jegyet azt hiszem vehetsz a repülötéren is.de azt is csak akkor ha màr nagykoru vagy.ezt a pár hónapot huzd még ki a szüleiddel,addig probáld öket meggyözni+ha a nagyi se fogad be akkor gyüjtögess még suli mellett keress vmi melot amit itthon csinálhatsz és keress vmi szobát is.sokan keresnek lakotársat és az nem is olyan drága.amugy miért érzed magad olyan rosszul kint?sokan örülnének ha elmehetnének ebből az országbol+nagyrészt kint jobban megfizetik a munkádat is mint itthon!

2011. ápr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
suliba nem megy a beilleszkedés. pedig eléggé barátkozós típus vgayok. otthon elég nagyvolt a baráti köröm. lehet ez az angol nyelv miatt van nem tudom. szüleim már régnem mutatják ki a szeretüket felém. gyakran elgondolkozok h szeretnek e még egyáltalán vagy csak nyűg vagyok nekik. semmi dolgokértis elkezdenek velem ordibálni. az okés h jobban megfizeti ka munkádat de nekem azért mért kell új éeltet kezdjek mert ők azt akarják? am köszönö ma váalszokat! akkor madj vezsek repjegyet és remélem lesz valami. mondjuk ha csak így hazaszökök abból eléggé nagy balhé lesz de hát na.
2011. ápr. 27. 12:43
 10/11 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nehéz kint. De nagyon-nagyon gondold meg mit csinálsz. És mindenképpen beszéld meg a szüleiddel. 18 évesen önellátásra /saját rezsi, kaja stb./+ iskola visszajönni csak a barátokért? Még két évet kibírsz a szüleiddel tanulj, esetleg ha lehet dolgozz te is. Kitartást, türelmet kívánok.
2011. ápr. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!