Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Teljesen tanácstal...

Mit tegyek? Teljesen tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Volt egy barátom akivel elég jól megvoltunk, bár már akkor nyilvánvaló volt, hogy egész paraszt tud lenni.Békében elváltunk,lejárt a megbízásos munkája hazaköltözött Ausztriába.( amúgy szerb állampolgár) néha még hívogatott telefonon, érdeklődött hogy vagyok.Egyszercsak felhív a menyasszonya, hogy én ki vagyok és mit akarok a pasijától.Kiderült amíg velem volt már akkor is jegyesek voltak.Nem tudtam a csajról, nem is sejtettem.Persze a nő elhagyta, és engem tesz felelőssé mindenért.Nagyon gusztustalanul bánt velem, le sem merem írni miket mondott rólam és miket talált ki.Állítólag én azt is hazudtam, hogy édesanyámmal is volt szexuális viszonya és ennél durvábbakat is.Folyamatosan fenyegetőzik,mert szerinte elvettem az életét és készakarva rúgtam fel a jegyességét.Megtudta, hogy teherbe estem anno tőle, de utólag nagyon örülök, hogy elvetéltem.Most mindenféle gyilkosnak nevez, pedig a vetélés spontán történt.Lenyugodtak a kedélyek, erre a héten egyszer csak megjelent a semmiből.Anyukám nem engedte be, azt hittük engem akar bántani.De csak bocsánatot kérni jött.Azóta e-mailben és telefonon is zaklat és barátkozni akar( de nem értem, hogy miért).....szerintetek van esélyem egy nemzetközi becsületsértési perre? Bocsi hogy hosszú lett, de teljesen ki vagyok készülve
2011. ápr. 28. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:

1. figyelmeztetés: Ha nem hagy békén, feljelented zaklatásért.

2. Ha nem hagy békén, ténylegesen feljelented, és távoltartó végzést szerzel ellene.

2011. ápr. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
te ezert akarsz perelni? tudod, h az mivel jar? nem tamadni akarlak, csak kerdezem... ennel nagyobb dolgokat sajnos le sem tojnak. oda tanukat is kell vinni, nem? fogjak vallani? nem fognak felni? amugy nagyon gaz helyzet, sajnos tanacsot nem tudok adni, de kivanom, h minel elobb megoldodjon. az ilyen ferfi meg szemetlada!
2011. ápr. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen...mert úgy kivágják Ausztriából mint a sicc( szerb menekültként érkeztek régebben).lehet, ez gonoszság, de nem tud meghatni már.
2011. ápr. 28. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!