Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyós gondok. Hogy kezeljem?

Anyós gondok. Hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

20éves lány vagyok,a párommal már majdnem egy éve együtt élünk Angliába és az összeköltözés előtt is együtt voltunk már 2-3hónapja.

A gondom az,hogy a párom anyja nagyon rafinált mielőtt kijöttem volna ide külföldre náluk voltam kb. egy hetet és persze mindenben segítettem anyagi oldalról is mivel volt pénzem,nagybátyjámtól kaptam aki szintén külföldön dolgozik.Nos hát akkor jó voltam,mindent megvettem stb.

De aztán kikerültem ide és megváltozott minden.

Én nem tudom hogy vagytok vagy vannak sokan ezzel de a párom anyja nem is olyan idős azt hiszem 38-40éves lehet elég fiatalos és egy év után még mindig magáznom kell és már nekem kínos amikor társaságba vagyunk és pl. úgy beszélgetünk vele skype-on keresztül úgy kell köszönjek csokolom.Pedig már nem egy-két hónapja vagyunk együtt.

Ma reggel pl. tudta hogy én is itt vagyok a párom mellett szintén beszélgetek,köszöntem is neki és direkt kihangsúlyozva el kezdi mondani a páromnak hogy jól van fiam,találtam egy állást németbe(ugyanis a párom apja jelenleg munkanélküli)és majd apáddal ketten ki tudtok menni oda.ezt többször is elismételte.előszőr még azt hittem rosszul hallok.erre párom rá kérdezz és velem mi lesz?erre már az anyja nem igen válaszolt.

meg a másik gond,párom húga is kinn él most jelenleg velünk egy házba,bár külön szobába,ugyanis ő haza ment mert kirúgták a munkahelyéről és most jött vissza és úgy mond segítünk neki talpra állni.

de a lány is olyan mint az anyja,kétszínű.a húgának a barátja mesélte nekünk hogy ő engem mennyire utál meg mindenkit,meg volt egy abortuszom nem szerettük volna ha tovább adják másnak ugyanis csak 4en tudtunk róla párom,én,húg meg a barátja.erre az anyós egy idő után mondja nekünk hogy otthon hallotta pletykálni a faluban hogy én terhes vagyok.na persze,engem nem is ismernek ott mivel otthon nem is egy helyen éltünk.

tuti hogy a húga mondta vissza.mikor rá kérdeztem nála még régen ő nem szólt,nem tudja honnan van ez ki mondta meg ilyenek.na persze....

most meg itt él velünk aztán az anyja és meg az apja is nekünk mondja hogy mondjuk ám a Renikének hogy egyen,mert nem találja meg a kaját magától vagy én nem tudom,aztán gondolom én hogy panaszkodik az anyáéknak hogy ő nem is eszik meg ilyenek,na akkor ezt is mért mondanák az anyáék.mert nem látnak ide ki,hogy mi zajlik itt.

szóval elegem van,és még én vagyok a rossz mert nem jó pofizok mikor tudom hányadán állok a kedves lányával aki a hátam mögött fecseg,meg így utál úgy utál a szemembe meg teszi a rosszat.

csak rosszul esik,hogy ilyen a kapcsolat mert mégis a fiával/bátyjával élek együtt és ki tudja lehet hogy lesznek gyerekeink,házasok leszünk,majd akkor is így fognak viselkedni vajon???


2011. ápr. 28. 16:42
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
bocsi ha hosszú lett,de minden lényeges ami benne van,hogy át tudjátok/tudják látni a helyzetet.köszönöm aki végig olvasta:)
2011. ápr. 28. 16:43
 2/22 A kérdező kommentje:
"meg így utál úgy utál a szemembe meg teszi a rosszat" bocsi utolsó szó "a jót" akart lenni csak már idegeségembe eltévesztettem..
2011. ápr. 28. 16:47
 3/22 anonim ***** válasza:
Renikém, mondtam már neked, h tegezz nyugodtan. Kaja a hűtőben, tudod.
2011. ápr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
bocsi de valami félreértés van a Renike a húg,és nem neki kéne tegeznie az anyát hanem nekem illene már de a kedves anyós egyszer nem ejtené ki a száján.anyuék már első pillanatól kezdve mondták hogy nyugodtan tegezze őket.
2011. ápr. 28. 16:50
 5/22 A kérdező kommentje:
a párom
2011. ápr. 28. 16:50
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem is magáznom kell anyósomékat (8 éve). A férjem meg elejétől fogva tegezi anyuékat.
2011. ápr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Keeper ***** válasza:
86%
Vagy jópofizol velük mégis, vagy ha tényleg nem megy (szerintem ez a gerincesebb) akkor megbeszéled a pároddal, ezt a problémát, szerintem meg fogja érteni. Szögesen is ellenébe mehetsz az anyósnak, meg a lányának, de az sose vezet jóra. Beszéld meg a pároddal, hogy ha lehet, te kimaradnál a közös beszélgetésekből stb.
2011. ápr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat.kedves utolsó.

neked is köszönöm,a páromnak már mondtam ezt.

de ezt nem hogy én kimaradnék a közös beszélgetésekből de majd mondom neki.

és a húgát hogy kezeljem?ő velünk él.vele muszáj lesz beszélnem.

meg tudom,hogy ez lesz majd megint majd megy a duma a hátam mögött a kedves húg meg anyós között,hogy ugyan már én mekkora szemét vagyok,sokáig tudták eljátszani előttem hogy így "szeretnek,befogadtak meg minden" de most már nem leszek hülye akit meg lehet vezetni elég volt.

2011. ápr. 28. 17:00
 9/22 anonim válasza:

csak a tegezéshez tudok hozzászólni, mi 6 éve voltunk már együtt a -mostmár-férjemmel mikor összeházasodtunk,anyósom előtte mindig azt mondta a férjemnek hogyha elvesz majd akkor tegezhetem. nos,ugy szolt rá a férjem esküvő után fél évvel,hogy mostmár aztán igazán tarthatná amit megígért..na,akkor nagy kegyesen megengedte.

ez nyilván a te anyósodnál is hatalmi kérdés,ezzel fitogtatja az erejét.

2011. ápr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Az egyik lányom 5 éve, a másik 4 éve van együtt a párjával. A férjem és engem mindkét vőjelölt tegez, de egyik lányom sem tegezheti a párjaik szüleit (pár év különbséggel mind egyidősek vagyunk) Ez van, csókolomozzák az anyósjelöltéket.

A párod húgának a barátja is jó sz@rkeverő lehet, Renivel jár, közben meg nektek mondogatja, hogy a Reni mennyire utál téged. Az is lehet, hogy az anyósjelöltnek is ő mondta el hogy abortuszod volt. Vagy esetleg valaki másnak mesélte és az anyósjelölt is csak visszahallotta.

Amúgy meg ne akadj ki azon, hogy a leendő sógornőd nem bír. Az enyém a saját anyámnál próbált meg elásogatni szép finoman.

2011. ápr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!