Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem ezt?

Hogyan kezeljem ezt?

Figyelt kérdés
Üdv. Egy 16 éves lány vagyok, van egy nővérem, ő 32. Tudom hatalmas bunkóság, de beleolvastam a telefonos üzeneteibe. Eddig is gyanús volt nekem és sejtettem, hogy valami nem okés, de az üzenetekből nyílvánvalóvá vált, hogy a lányokat szereti. Egy lánynak erotikus üzeneteket írt, aki ebben a stílusban válaszolt. Teljesen lesokkolt az egész. Mellesleg az egész család ezzel b@szogatja, hogy mikor megy már férjhez stb.. Nem tudom,hogy a családom tudja-e és csak előlem titkolták..mert tudják, hogy én valahogy ki nem állhatom a másféle beállítottságúakat..De most egyszerűen lesokkolt az egész. Nem szóltam senkinek..és nem tudom mit csináljak és hogy dolgozzam fel, szerintetek?
2011. okt. 23. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Adj neki egy csókot a homlokára, utána simogasd meg a karját, és nyugtasd meg ,hogy nincs semmi baj.
2011. okt. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 bánomisén ***** válasza:
80%

Barátkozz a gondolattal szorgalmasan. Ha emiatt elfordulsz a testvéredtől, aki attól, hogy leszbikus, még ugyanúgy a testvéred, ahogy az eddigi 16 évedben az volt, akkor meg is érdemled.

És ne olvasgasd más telefonüzeneteit.

2011. okt. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Teljesen meg tudlak érteni, én a hugomról tudtam meg ugyanezt.. Amúgy merrefelé laktok, mert én is ismerek egy 32 éves leszbi nőt, aki lányokat zaklat sms-en keresztül.
2011. okt. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ahogy most, ugyanúgy a testvéred marad.:) Hidd el! Szeresd továbbra is éppen úgy, mint eddig. :)
2011. okt. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen feldolgozni?Ugyan úgy a növéred a tesvéri kapcsolatotokan nem változtat semmin.Vagy ha igen akkor az ciki, nem voltatok igazán jóban.
2011. okt. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Na, mi újság? :)
2011. okt. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Erre én s kíváncsi vagyok, hogy mi történt azóta, nyugodtan számolj be nekünk... :)
2011. okt. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tesóm visszament. Csak hétvégente jár haza, telón beszéltünk kétszer és ennyi. Nem hoztam szóba és nem is tervezem.
2011. okt. 24. 20:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Puszilkodtatok? ;)
2011. okt. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hozd csak szóba.Ne gondold azt hogy cikinek érzi, pont attól tart hogy Ti érzitek annak.Beszélj vele lehet megkönnyebülne és még jobb is lenne a kapcsolatotok.

ha csak Te elnem ítéled Őt ezért.Akkor meg f*szság volt a telójában turkálni.

2011. okt. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!