Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem bírom! Úgy...

Egyszerűen nem bírom! Úgy érzem beleőrülök! Van valami ötletetek?

Figyelt kérdés

15 éves, vékony, és állítólag szép lány vagyok.

Nem volt ez mindig így. Igaz, sosem voltam kövér, de régebben egy kicsit husi voltam.Később egy barátnőm azt mondta nekem hogy arcra szép vagyok. Akkor kezdtem el magammal foglalkozni. Elkezdtem magam festeni(majdnem fél évbe telt mire kitanultam hogy kell)lefogytam.

De közben idegileg szinte teljesen tönkrementem. Ennek egyik oka a nagynéném. Amikor a szüliapomon meséltem neki a fogyókúrámról, rögtön le akart róla beszélni, de nem ám azt mondta hogy "szép vagy te így is "vagy ilyesmi hanem" Azt hiszed , hogy én nem szeretném hogy megforduljanak utánam a férfiak?" meg "Te nem szép vagy , te csinos vagy". Meg hogy mennyire sajnál amiért nem eszem csokit meg édességet meg tésztát.De ezt mindig elmondta akárhányszor a mamáméknál voltunk együtt családi körben. Mindig beszól nekem mindneért ha megveszek egy felsőt 4000 ftért, de MI KÖZE VAN HOZZÁ?!!!!Az ülepnadrágra és a latexnacimra is mindig kapom a megjegyzéseket.

Karácsonykor is mivolt.... Direkt kérdezgette hogy anyum milyen sütit sütött, meg hogy milyen lett az íze.Én persze nem eszem édességet, nem is kívánom de állandóan ezzel húzza az agyam:S Direkt eszi előttem a finom sütiket(higgyétek el egyáltalán nem kívánom) aztán sajnálkozik h én nem kóstolom meg.

Múltkor meg olyaokat mondott nekem hogy régen sokkal jobb fej meg normálisabb voltam, de akkoriban csak belül voltam szép. Én a külsőmért keményen megdolgoztam, a fitness-clubban vannak akik felnéznek rám, a kitartásomért, erre ő mindig beszól nekem.

Magassarkúra is beszól hogy szerinte nagyon kényelmetelenek, ülepnadrágra is , hogy nem kényelmetlen-e(kényelmes, de ha kényelmetelen lenne akkoris hordanám, mert jól néz ki és divatos)

MÉGIS MIBE JÁRJAK?!! KÍNAI GICCSES MACKÓNADRÁGBA EDZŐCIPŐBE, HOZZÁ VEGYEK FEL NAGY FELTŰNŐ EZÜST ÉKSZEREKET,(mert ő igenis így öltözködik+ nem hord melltartót sem , pedig lógnak mellei még csak le sem ragasztja a mellbimbóit:S)

A sminket hírből sem ismeri, egyszer a zöld fogaimra beszólt, hogy ha nem sminkeléssel tölteném a reggeleket akkor lenne időm megmosni a fogamat, meg hogy mosok-e fogat(mosok csak sok zöld teát iszom attól meg bezöldül)

Meghogy puszit sem lehet nekem adni a "vakolat" miatt.

ERRE MEGKÉR HOGY SMINKELJEM KI!!!!!


És most jön legjobb: Sokan, rengetegn dicsérnek az új külöm miatt, ő meg állandóan megszól hogy túl hiú vagyok, és igazán ehetnék egy kis sütit, meg szerinte szenvedek a sütihiány miatt. HONNAN TUDJA MIT ÉRZEK?!!!!!

ŐMIATTA SZENVEDEK NEM A SÜTI MIATT!!!


ma már odáig jutottam hogy gépíráson begépeltem hogy hülye k*rva

A nagynénémről röviden ennyi:

Régebben csinos volt, divatos. De mostanra kicsit elhagyta magát, nála a divat lényegtelen csak a kényelem számít, (kínai gicces mackónadrág, NIKE-s edző, előnytelen felsők, turis ruhák(ami nem is lenne baj, csak kihalt belőle a fantázia és a kreativitás)melltartó nélkül falngál, hozzá felveszi az a feltünő ezsüt ékszerszettjét ami szerintem alkalmi ékszer, mondjuk 1 koktélruhához. Beismeri hogy nincs már pénze követni a divatot ennek ellenére a az én ruháimra szól be.!

Amógy arcra szép, régen nagyon vékony volt, csak nem szeret sportolni, de finomkakat enni igen, ezértg feljött rá vagy 20 kiló 10 év alatt gyerekszülés vagy bármilyen betegség nélkül


2011. ápr. 28. 22:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%

szerintem ne hagyd, hogy ez idegesítsen..lehet csak féltékeny, hogy Te még fiatal vagy és csinos:) örülj annak, hogy szép lány vagy...ne hagyd h ilyenek idegesítsenek...vagy ha gondolod próbálj vele beszélni:S

ne foglalkozz vele, ha Te egyszer "vakolattal" érzed jól magad:P

2011. ápr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%

Az a nő féltékeny irigy szeretné ha kövér lennél mint ő,hogy rád se nézzen senki.

Meg ahogy kinéz a leírás alapján majmot akar csinálni msgából,biró ica szndróma sajnos.Igy kompenzálja ami hiányzik belőle:hogy vakolat,kirivó ruhák,de csak közönséges lesz és nevewtség tárgyáva teszi magát.

Hagyd a fenébe.

2011. ápr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Jaj, nehéz eset. Nálunk is van egy lány a családban, sokat sportol, öltözködik, és közben nem veszi észre, hogy anorexiás, mindenre ugrik, állandóan ideges. Neki is mondják, hogy milyen finom a süti, hogy végre egyen már valamit, és ős is szintén besértődik ezen.
2011. ápr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Amúgy az igénytelen senkinek nem kellő nő viselkedik igy azzal aki viszont szép,és ad magára.
2011. ápr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

"még csak le sem ragasztja a mellbimbóit"

Ezt csak én nem értem, hogy ilyet ki csinál és miért? O.o

2011. ápr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
nálam az is igénytelenség, ha valakinek zöldek a fogai...le kéne szedetni a fogkövet kislány ;)
2011. ápr. 29. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

"Még csak le sem ragasztja a mellbimbóit" ... huh??? Emberek, megvilágosodtam! Én is egy igénytelen, elhanyagolt, fantázia és kreativitás nélküli ri.banc vagyok, mert most először hallok arról, hogy a divatos libák leragasztják a mellbimbóikat...

Már megérte feljönni erre az oldalra... most mit tegyek vajon? Tiszta depis lettem ettől... Legyek öngyi?

:PPP

2011. ápr. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Kedves Leányzó!

Mibe akarsz beleőrülni? Abba, hogy valaki törődik veled, és megpróbálja értésedre adni, hogy rossz úton jársz? Tényleg ennyire fontos számodra a külső? Azt hiszem elsírnám magam, ha a lányom ilyen lenne. Ő is 15 éves, és néhány éve picit ducibb volt, mint mindenki a családunkban 12-13 évesen. Aztán követve a hagyományokat megnyúlt, kialakult a valódi formája. Szereti a szép ruhákat, de nem sminkel, természetesen szép, nem foglalkozik a külsejével ilyen szinten. Mégis mindenki szereti a családban, és a barátok között. Mert nem ezzel, hanem a rajztudásával, tanulmányi eredményével igyekszik kitűnni.

Gondolkodj el a nagynénéd hozzáállásán is. Talán többet látott már a valódi világból, mint te, és jobban ismeri az igazi értékeket.

2011. ápr. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
És még valami. Rosszul tűröd, hogy "beszól neked", de te simán minősíted őt.
2011. ápr. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha egy családban mindenki kövér,és egy leaakar végre fogyni nem teheti mert a családban mindenki disznó,ez irgység ,ezért van egyre több kövér mert egymást húzzák le,ne hogy ő adjon magára csini legyen,mert akkor a kövér mindennél jobban utálani kezdi azt aki végre észre tér,nem azt mondom hogy hajráá anorexia de nem kell beszólni mert egy nő csinosan öltözik sminkel,és nem akar hájas disznó maradni.Én szerencsére alapból vékony vagyok,de ne tudd meg kérdező hány kövér néz rám úgy mintha véres rongy lennék,és még azt mondják mi nézzük le őket áááááá.
2011. ápr. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!