Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyak ha egyszerűen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyak ha egyszerűen nem tudok rajta túllépni és úgy érzem, hogy beleőrülök?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. ő volt az első szerelmem(Laci), 2 és fél évig voltunk együtt és 4 hónapja szakítottunk. A hiányát végig éreztem a 4 hónap alatt, de most jutottam el arra a szintre hogy nem bírom!!! És az a rossz, hogy közben van egy kapcsolatom 2 hónpja. Nagyon rendes fiú, és nagyon szeret, de én nem tudom szerelemből szeretni. Csak Lacit tudom! Tegnap már beszéltem vele, de ő nem akarja újrakezdeni. Tudom, hogy butaságnak hangzik, de így van: én nem tudok mást szeretni! Soha! Nincs még eg olyan mint ő és nekem már nem kell más! Vele tényleg álom volt. Nem tudom elképzeni, hogy mégegyszer legyen ilyen szerencsém. Hogy mégegyszer találjak valakit, aki ilyen különleges mint ő. Nekem ő volt a nagy szerelem és nem lesz már más, mert nem akarok mást, és ha akarnék sem találnék mást akit ennyire tudok szeretni. Nekem ő volt a tökéletes. és ezt nem tudom már elviselni. :(:(:( szakítanom kéne a jelenlegi barátommal, de barátként nagyon szeretem. nem akarom kihasznélni, de ha most elhagyom, ki marad??? akkor tényleg nem fogom kibírni. De így is annyira rossz hogy vele kell beérnem. Mellette is folyton Lacira gondolok. A másik meg, hogy tudom hogy ő is azt érezné amit én most. Neki is nagyon fájna, és nem akarom, mert az is egy plusz teher. Plusz fájdalom. Nem ezt nem bírom ki, kérlek adjatok valami tanácsot!
2010. dec. 30. 09:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hagy ott a mostani barátodat, én elfeledtetem veled min2-t:P
2010. dec. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

lépj túl az elsőn és ne bántsd meg a 2.at egy bizonytalan, téged nem akaró 1. miatt


biztos oka volt hogy szakítottatok


az életben még sokszor ekrülsz majd ennél sokkal kellemetlenebb helyzetekbe is, ezeket túl kell élni, majd jobb jön meglásd

koncentrálj inkább az új barátodra, a múlton, hog ymi lett volna ha... már felesleges gondolkodni...


magyarul:

Nézz előre ne hátra!

2010. dec. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
de nem bírok túllépni. egyszerűen lehetetlen, mert tudom, hogy nincs jobb. nem is lesz jobb. 4 hónapig ezt bizonygattam magamnak, próbáltam elfelejteni. Mostanra buktam ki teljesen :'( :'( egyébként a szakítás oka sem tiszta. egyszerűen csak megakartuk próbálni egymás nélkül egy zűrösebb időszakban. neki sikerült, nekem nem.
2010. dec. 30. 09:35
 4/17 anonim ***** válasza:
bele kell torodnod. legalabb abban a szerencseben volt reszed hogy megismerted a szerelmet. sok ember azt sem tudja mi az. orok eletedbe fogsz ra gondolni,es mindenkiben ot fogod majd keresni.
2010. dec. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
én meg 25 vagyok. fél éve szakítottam. én. még mostsem tudtam 100%osan továbblépni...
2010. dec. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
09:50 hát köszönöm, de igazából ez amit mostí írtál megint teljesen kiborított. annyira ezt érzem én is, hogy örökre csak őt, és soha nem találok hasonlót. Mindenkivel csak be kell érnem egész életemben. Mi értelme van ennek? nem tudom elképzelni hgy ez máshogy történjen, de azért bennem van egy remény, hogy egyszer túlleszek rajta. :(:(
2010. dec. 30. 10:11
 7/17 anonim ***** válasza:
67%
ki tudja...talan az ido begyogyitja a sebeidet.....bar ketlem. nem akarlak elszomoritani ne haragudj.... de ez olyan: egy kovet bedobok a toba.. mi tortenik? egy kicsit hullamzik a viz,es egy kis ido mulva minden nyugodt,mintha semmi sem tortent volna. csak egy bibi van::: a latszat csal,mert mar semmi sem a regi,csak nem latni: a to nem ugyanolyan mint mielott bedobtak a kovet. mert ott van a to melyen.de nem latjuk. ahogy leirtad szerintem te tenyleg szerelmes voltal(vagy) abba a fiuba,es ha valoban igy van tenyleg mindenkiben ot fogod majd keresni. annyi vigaszt tudok nyujtani hogy biztosan talalsz majd olyan fiut aki hasonlit ra es nem csak kulsore gondolok.
2010. dec. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
de nem lehetek szerelmes másba??? :( annyira azt érzem hogy nem,de mégis tudom hogy ő is az volt. és ő mégis túl van rajta. annyira nincs még tapasztalatom mert még nem szenvedtem soha ennyire senki miatt. Ő volt az első és nem tudo hogy akármikor lehet e olyan második akit magáért tudok szeretni. akit anynira tudok mint Lacit. Minden vágyam ez lenne, hogy ha már lacival soha, akkor találjak valakit aki elfeledteti velem, hogy megszűnjön ez az egész amit mst érzek.
2010. dec. 30. 10:26
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hmm,nekem ugyanilyen volt a helyzetem. 18 éves violtam szintén,amikor 2 és fél év után szakítottunk a barátommal.Hmm nagyon szenvedtem. Rengeteget fogytam miatta,mert még enni sem tudtam.Azt hittem soha nem múlik el. Fél év múlva jött vki,aki a helyére tudott lépni. Sőt még fontosabb lett. Persze teljesen nem fogod tudni kitörölni,mert az első és nekem is ő volt az első. De hidde el,lesz olyan akit jobban fogsz szeretni. Egyébként néhány év már eltelt nekem azóta és most újra összejönne velem...De én ezzel már nem tudok mit kezdeni.
2010. dec. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
S*ar helyzet, hasonló cipőben járunk. Pedig nálam az új pali az ex után szerelem volt. Most mégis hónapok múlva eszembejut fájón az ex. De már nem olyan mély a fájdalom mint 7 hónappal ezelőtt , inkább ilyen gyász félét érzek még mindig. Hidd el csajos ez enyhülni fog! Mint mindenkinél. Tudod, annak oda volt hogy szakítottatok, nálunk is. Ha ez a mostani pali nem ajz fel, másik után kell nézned, aki viszont igen!. Én is azt teszem. De ne azért keress mást hogy ne legyél egyedül, e miatt vagy most is ilyen helyzetben. Amit ráadásul még te is tudsz. Keress másik palit, bulizz szórakozz, ne keseregj.
2010. dec. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!