Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen már az idegeimre...

Egyszerűen már az idegeimre tud menni ez a hozzáállás, úgy érzem "merítjük" egymást fölöslegesen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyával élek, édesapámat elvesztettem már sok éve. Anyával sajnos mintha megromlott volna azótta a kapcsolatunk szépen lassan. Mondhatni nagyon sokszor érzem azt hogy egyedül vagyok a világban, magyarán eltávolodtunk egymástól. Akármit talál itthon ami nem a helyén van, vagy csak nincs itthon tej, vagy olaj stb,, rögtön rám szól, többnyire kiabálva mintvalami pisisre... hogy "igazisd már meg!!, te semmit nem látol meg ha én nem szólok".... vagy "ha én már nem veszem észre hogy nincs tej itthon, te semmit nem veszel észre", "Semmit nem látol meg magadtól" olyan vagy mint apád... stb. és ez már annyira kikészít, agyamra megy. Pedig elszoktam mosogatni, kitakarítok, levasalom a ruháimat a munkába stb...:S

"őszintén a F*m kivan!!!!!!"

ti hogy kezelitek az eféle vitákat?


2011. nov. 5. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Hasonló volt nálunk is, én közöltem, hogy a gondolatolvasás nem megy, úgyhogy szóljon előre és megcsinálom, egyébként nem.

Nekem ez eléggé mártírkodós játszmának tűnik. Van anyukádnak barátja? Lehet az segítene, ha nincs.


Hány évesek vagytok?

2011. nov. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Anya már 48..és nincs barátja apa után nem is volt nagyon nagyon kevés az önbizalma. én 26 F
2011. nov. 5. 14:47
 3/5 anonim ***** válasza:
26 évesen ideje lenne költözni, nem?
2011. nov. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ebből s szituból 24 évesen léptem ki és Ny-Európába költöztem. Azóta és vagyok, akit istenít.
2011. nov. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De furin használod a szavakat:) "látol, levasalom" Bocsi, csak nekem ez olyan érdekes. :)


A problémára vonatkozólag: szerintem költözz el. Anyukád is jobban kijönne veled, és te sem lennél ideges.

Nálunk is sokszor van olyan, hogy látom anyun, hogy valamiért mérges rám. Mikor megkérdezem, hogy mi a helyzet, akkor mindig morog, hogy nem porszívóztam föl, nem takarítottam ki a fürdőt, vagy nem mosogattam el. Ilyenkor mindig azt mondom, hogy szóljon, és megcsinálom. Persze ettől még ugyanúgy mérges rám...


24/n

2011. nov. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!