Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házastársi "kötelesség"...

Házastársi "kötelesség" eltérő igények esetén nálatok hogy működik?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem a megfelelő témakör, de a Szerelem, szex kategóriában legtöbbször tapasztalatlan tizenévesek válaszolnak, és engem a már tapasztaltabbak válaszai érdekelnének, ezért szeretném, ha itt maradna a kérdésem.


Tehát mi a teendő eltérő szexuális igény esetén? A párommal több éve együtt vagyunk, nem élünk együtt, de minden nap együtt alszunk. Nekem kevesebbszer van kedvem hozzá, mint neki. Sokszor olvasok olyan válaszokat, hogy ha az egyiknek nincs kedve hozzá, a párja megoldja máshogy. Ez rendben van, nálunk is így működik. De ti nem csömörlötök meg? Én szeretném átlagban heti 3-szor mondjuk. De a többi napon, tehát minden nap reggel (ha van idő) és este máshogy megoldani a dolgot, én őszintén szólva unom. Reggel már sietnék, este pedig fáradt vagyok, azon jár az agyam, hogy már aludnom kéne, ha nem akarok másnak hullafáradt lenni, de emiatt állandóan fáradt vagyok. Persze, szeretnék neki örömöt okozni, de néha úgy érzem, használati tárgy vagyok. Szeret engem, érzem, de ettől már én megőrülök, és sokszor már annyihoz sincs kedvem, amihez eredetileg lenne. Sokszor olvasom azt is, hogy persze, ha tőled nem kapja meg, majd megy máshoz. Sok elhagyott nőnek írják azt, hogy mégis mit várt, ha nem volt kedve minden este lepedőakrobatát játszani. De ha szeretjük egymást, benne találtam meg azt, amit kerestem, állítása szerint ő is bennem, és ezen kívül minden jó, akkor mit lehet tenni? Érezzem úgy magam, mint egy használati tárgy, hogy ne hagyjon el idővel? Olyan tehetetlennek érzem magam ezen a téren.


2011. ápr. 29. 09:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
énis ezzel a problémával küzdök, sok egyéb mellett. sajnos egy kicsit más a cipő, nekem nincs sok mindenbe beleszólásom, ebbe sem. most is titokban ülök itt,és nálunk létező fogalom abüntetésből szex is :(
2011. ápr. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk is ez volt (még 3 gyerek is van).

Aztán gondoltam egyet, én minden nap lefeküdtem vele egy hétig. Volt, hogy reggel és este is. Akkor azt mondta, hogy most hagyjam békén pár napig :-)

Azóta kb 3 szex/hét :-)

2011. ápr. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk ez úgy szokott működni, hogy nekem nincs kedvem akkor csak neki okozok örömöt. Így én is boldog vagyok, hogy nem érzem, hogy nem adom meg neki amire vágyik és a Párom is nyugis:) Főleg terhesség alatt volt ez fontos, hogy ne legyen elégedetlenség, mert nem lehettünk sokáig együtt. De sokszor van, hogy neki mondjuk heti 3-4 alkalommal lenne kedve nekem pedig csak 2-szer. Ilyenkor szokta mondani, hogy kér egy kis simit:) Utána még összebújunk. De mégsem érzem, hogy nekem mindig muszáj mindent, ha nincs kedvem, vagy fáradt vagyok. Valamennyire viszont igaznak érzem, hogy ha nem kapná meg legalább ilyen szinten amire vágyik, hogy előbb utóbb elmegy másik ágyba. Bármennyire elképzelhetetlennek tartom ezt a férjem esetében, mégis a férfiak másképpen működnek mint a nők.
2011. ápr. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Úgy lehet nekem sem lenne gond, ha mondjuk ő is heti 4-szer szeretné. De minden nap reggel-este, az nekem már sok...
2011. ápr. 29. 10:08
 5/16 anonim ***** válasza:
36%

Én nem csinálnám a muszáj szexet. Ezért nem is akarok párkapcsolatban élni. Mi lenne, ha én csak heti 2-3-szor igényelném, a férjem, párom meg minden nap?

Szakítanék vele, mert még mindig jobb, hogy szakítunk, mint ha megutálom a szexet.


Kérdező! Beszélj vele erről, mert a minden nap kettő szex nem normális. Oké a szexbetegek és a szerelmes tiniknél elmegy, de egy több éves kapcsolatban kivitelezhetetlen.


Az összes ilyen pasinak kívánok egy olyan nőt, aki mindennap nyúzatja őket, amíg fel nem áll nekik.

Az expasim a volt nőjével azért szakított, mert a nő mindig azt akarta. Most már tök jól el van a pasi szex nélkül:D Úgy látszik, megcsömörlött.


Én fontolgatnám a szülinapjára a guminőt, ha nem hajlandó kompromisszumra.

2011. ápr. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%

"a minden nap kettő szex nem normális"

Na, azért ez így baromság. Teljesen normális, csak ha az ember olyannal van, akinek ez sok, akkor szerinte ez nem normális. Szerintem nincs sehol leírva, hogy ha heti x alkalommal szeretnéd, akkor menj orvoshoz, mert beteg vagy.

2011. ápr. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Mi szinte minden nap együtt vagyunk, 16 év házasság után is.Szerelmes vagyok a mai napig a férjembe, így nincsen "muszáj" szex, csak minőségi aktusok.Jó, van, hogy nem egy-két órás, csak egy gyors numera, de az ott akkor ugyan olyan jó, mint egy hosszabb aktus.Ha eltérő igényeink lennénk, szerintem már nem lennénk együtt, vagy csak űnyölődnénk egymás mellett.
2011. ápr. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
37%
Ha még nincs gyerek, én beszélgetnék vele erről, és ha nem hajlandó a problémáját megoldani, szakítanák. Mert ez már probléma, betegség, napi 2x. Szexfüggőség, mint pl van, aki meg játékgépezik, munkamániás, stb. Meg fogsz undorodni az egésztől, ha ez így megy tovább.
2011. ápr. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
21%
Dehogy is betegség.Aki szereti a párját, az a nap 24 órájában tudna vele lenni.Hogy a másik nem ilyen beállítottságú...hát, azért nem kell olyannal összekötni az életünket, akivel nem egyformák az igényeink.
2011. ápr. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van, amióta megszületett a kisfiunk. Most lesz 7 hónapos. Azóta jóval kevesebbszer kívánom az együttléteket, mint előtte. De nálam az is oka ennek, hogy a terhességgel felszedtem +20kg-t és ebből eddig csak 4 ment le, így nem vagyok magammal megelégedve. A másik elég nyomós okom pedig tényleg a fáradtság. Azelőtt elég szinesnek mondható volt a szexuális életünk. Egyébként én is próbálok a páromnak "kedveskedni", mert tudom, hogy ő többre vágyik, mint amit mostanában kap.:/ Igyekszem változtatni és visszaemlékezni, hogy milyen volt az elején, amikor "kóstolgattuk" egymást.:) Ez úgy tűnik, hatásos.:)

25/N

2011. ápr. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!