Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a barátnőm, mit...

Miért ilyen a barátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm és én alapvetően különböző emberek vagyunk. Neki nincs valami erős személyisége, inkább én rendelkezem azzal, mégis elnyom. Egyszerűen ha társaságban vagyunk, és ő mond valamit, én meg helyeselek, akkor egyből olyannak titulálnak, aki szalad mások után, pedig ez egyáltalán nem igaz. Továbbá rengeteg embernek azt mondja, hogy én komolytalan vagyok, egyáltalán nem értelmes, és még beszélgetni se lehet velem szinte semmiről. Ez sem igazán így van.. Megkaptam már pár embertől, hogy ritka normális csaj vagyok, mindenről lehet velem beszélgetni, sőt, még intelligens is vagyok. Végül, de nem utolsósorban mindig elvárja, hogy menjek el vele ide-oda, azt csináljuk, amit ő szeretne, az én ötleteimet lehurrogja. Miért ilyen?
2011. ápr. 29. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen csak csicskáztat.. keress mást,ez nem normális!
2011. ápr. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Nem tudom pontosan milyen a viszonyotok, de szerintem egy legjobb barátnő nem ilyen. :S Próbálj meg beszélni vele, mert, ha már nem 10 évesek vagytok, akkor magától nem hiszem, hogy fog változni. Bár lehet, hogy egy beszélgetés sem változtat semmin, de legalább hátha észreveszi, hogy neked ez így nem jó.
2011. ápr. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem brtnő. Csak Te hiszed ezt.
2011. ápr. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazi barátnő. A legjobb barát nem elnyom, hanem erősít. Próbáld vele hanyagolni ezt a kapcsolatot és keress egy igazi barátnőt.
2011. ápr. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szabadulj meg tőle, ez lesz a legjobb. Megaláz téged, kipofáz a hátad mögött, nem fogad el. Ez szerinted barátnő? Nekem is volt hasonló "legjobb" barátnőm, nagyon jól tettem, hogy kizártam az életemből.
2011. ápr. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezt nevezed barátnőnek? Na ez a szomorú. Én csak azt tudom lehurrogni, hogy vele még barátkozol.


Van nekem is egy ilyen osztálytársam. Ő is ilyen volt, de az lett a vége a viselkedésének, hogy alig foglalkoznak vele. Ha nem szólnak hozzá, nincs kivel beszélgessen, na ez a szomorú.


Szóval fel a fejjel, és keresd valaki más társaságát. Ne mond meg neki a konkrétat, viszont amiket mondott, arra figyelj oda. Figyelj oda arra, hogy ne légy komolytalan komoly témáknál, majd aztán ha ő a komolytalan a komoly témáknál, akkor fel tudj szólalni, hogy "heeehhhh.. és még én vagyok a komolytalan", majd hagyd ott a francba.


Erre csak ennyi a megoldás.

Sok sikert! :)

2011. ápr. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy miért barátkozol egy ilyennel. Nekem is volt egy haverom, aki társaságában inkább feszélyezve éreztem magam, mert ő folyamatosan úgy viselkedett velem, mintha én egy barom paraszt lennék, ő meg a kis okos, kifinomult, gazdag, igényes stb. Pedig nem volt igaza, de így állította be mindig. Hát én pedig kiléptem ebből a barátságnak semennyire sem nevezhető kapcsolatból.
2011. ápr. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
lehet csak féltékeny rád. de emellett pedig szüksége van Rád, mert ezexerint mégiscsak a te tanácsod a jó, ha ott vagy , ha te mondod mizu stb.... valószinű ő rafkós,de gyengébb jellem, ennyi....
2011. ápr. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok komolytalan a komoly témáknál, csak mivel annak, ami nekem nem. Pluszba ő még a mindenki által komolynak vélt témánál sem tud megfelelően viselkedni, én meg igen, de akkor is én vagyok a rossz.
2011. ápr. 29. 14:03
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
öööö engem az ilyen baráti szféra nem érdekelne,ahol beveszik azt amit a másik mond és nekem nem adnak egyszer sem igazat azt hagynám a fenébe mert azok nem barátok,plusz nekem is volt egy ilyen barátnőm mindig irányított de úgy voltam vele nincs más jobb mint a semmi,mert egyedül meg unalmas és úgysem tud irányítani senkit(csak kis dolgokba szólt bele az meg nem számít)de aztán lett egy fiúm és kicsapta a hisztit mindenen és a végén kinyögte miért nem vele foglalkozom és én vagyok a szemét amiért ezt nem látom be(szereztem neki ingyen jegyet mire az anyjának is akart de mondtam bocsika ennyi van ő fizessen érte erre berágott) akkor ott hagytam mert az egy dolog meg mondja hova menjünk enni,de hogy legyen e párom vagy sem az már sok volt.Olyan barátnőt keress aki támogat ha rossz a kedved és nem csak magával van eltelve
2011. ápr. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!