Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden barátnőm "meghülyül"....

Minden barátnőm "meghülyül". Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Normális lánynak tartom magam. Nem cigizek, nem piálok, nem járok minden nap más pasival, nem járok minden hajnalban holtrészegen haza bulikból. Megpróbálom megválogatni a barátnőimet, és eleinte normálisak is. Meg szoktuk beszélni hogy nem értjük ezeket az embereket akik minden nap mással járnak, piálnak stb. És akkor egyszer csak a barátnőm is elkezdi mindezt. Nem sokkal utána egy másik is, aki szintén azt mondta, hogy ő soha nem lesz olyan. Jelenleg nem nagyon van olyan barátnőm akivel el tudnék menni valahova, vagy nála tudnék aludni, mert tudom hogy belekevernének mindenféle hülyeségbe. Egyedül fogok maradni..Mit tegyek?


15/L


2011. jún. 26. 17:12
 1/8 anonim válasza:
84%
Ne törődj velük. Barátkozz olyanokkal, mint Te. Vagy keress egy hozzád hasonló fiút.
2011. jún. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet...nincs egy olyan ember se aki legalább egy kicsit másabb mint a többiek? Én is körül vagyok véve ilyen emberekkel főleg az osztályban. Teljesen véletlenül összekeveredtem egy olyan lánnyal aki hasonló mint én. Pedig nem nagyon bírtam..igaz, hogy nem is nagyon ismertem de hát nem volt szimpatikus. Szerintem valahol próbálj olyan embereket kinézni magadnak akik máshogy viselkednek. Márha van..

14/L

2011. jún. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Keress más barátokat.
2011. jún. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbálj velük maradni,nyugodtan mehetsz velük bulizni.Csak maradjon meg az a jó tulajdonságod,hogy nem mész bele hülyeségekbe.Tudj nemet mondani...Nem elpi**ásodás,ha elmész velük...Az az elpi**ásodás,ha elmész velük,vedelsz,mint a gödény,és seggrészegen tombolsz...Majd többször is...(mondjuk van egy kor,ami fölött azért engedhetsz a pórázon,és kicsit engedhetsz a kicsapongás utáni vágynak...és azért "hülyülnek" meg(szerintem),mert ilyen az átlag lány (ma már).És ha ők is ezt csinálják,beolvadnak a közösségbe,és sokkal több barátjuk lesz,mintha ez az életforma ellen tiltakoznának...
2011. jún. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én is ilyen voltam, hogy mondtam hogy ezt az életmódot nem értem. aztán egyszer haverral elmentem buliba (gondoltam magamban hogy ez az első és az utolsó), de aztán nem is olyan rossz. persze nem megyek minden nap, havonta egyszer, ez szerintem nem olyan vészes.

még csak 15 éves vagy, még az is lehet, hogy te is rákapsz erre és mész velük bulizni. mondom: én sem értettem mi benne a jó, amíg ki nem próbáltam.

de ha végképp nincs hozzá kedved, akkor keress más barátokat.

2011. jún. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Most nagyon sokan ellenem lesznek, de elmondom a véleményem.

Azért eléggé szélsőséges dolgokat mondtál, mert a nem cigizem, nem piálok, meg a minden hajnalban részegen járok haza, minden nap mással járok közt van átmenet. Emlékszem, hogy 15 évesen én is eljártam bulizni, és volt, hogy részeg voltam, de utána mindig kivétel nélkül tudtam, mennyi az az alkohol adag, amitől nem ütöm ki teljesen magam. Meg kellett tapasztalnom, hogy mit bírok, és mit nem. Cigiztem is, de amolyan "partidohányos" voltam, és tudtam, hol a határ. Ha úgy éreztem, hogy mostmár túl sokat szívtam, szépen abbahagytam. Volt, hogy néha együtt söröztünk haverokkal, jól éreztük magunkat, volt, hogy buliban ismertem meg srácokat stb. Jó persze, ez nem mind 15 évesen volt, 15 évesen "kezdődött". De nem érzem azt, hogy elzüllött tinédzser lettem volna, mindig tudtam hol a határ, kipróbáltam ezt-azt, de lényegében nagyon jól éreztem magam.

És persze, voltak olyan barátaim, akik nem bírták a bulikat, nem cigiztek, nem nagyon szerették az alkoholt, tehát olyanok, mint te, és tökéletesen megvoltunk. Átmentünk egymáshoz, jókat röhögtünk minden alkohol, meg cigi nélkül.

Lehet, hogy a barátnőid sem lesznek olyanok, mint amiknek most leírtad őket. Kipróbálnak dolgokat, de ha olyanok maradnak, mint amilyennek megismerted őket, akkor szerintem ezek után is számíthatsz rájuk. Nekem is volt egy barátnőm, aki megtudta, hogy elmentem egy szórakozóhelyre (egy sört ittam), és azonnal fújolt rám, meg hogy csalódott bennem, holott én csak egy bandáért mentem el, akiket akkor nagyon kedveltem. Nem is hagyta, hogy mondjak bármit is, ő csalódott bennem.

Szerintem nyugodtan találkozz velük, ha te nem akarod, nem fognak belekeverni semmilyen hülyeségbe. Ha megkínálnak pld. cigivel, és te nem akarod, mondd azt, hogy nem, ha a barátaid, megértik, és nem kevertek bele semmibe. Legalábbis szerintem.

2011. jún. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia:)

szerintem ezek a barátok "elcsábultak"...lehet, hogy eddig nem voltak kalandjaik, nem voltak flörtölések, bulik, és amikor mégis megtapasztalták milyen ez, egyszerűen belekeveredtek abba a világba, ami csak azokról szól, amit te is leírtál...

nagyon jó, hogy te nem vagy ilyen, és ne zavarjon, hogy ha már nem annyira vagytok együtt, inkább legyen kevesebb barátod, mint sok ilyen piás, pasizós, örjöngős, akikkel nem érzed jól magad...

ne aggódj, biztosan találsz még jó barátokat:)

aki visszafogottabb lány, ha még nem is tartozik a "menő" csajok közé, igen jó bnő lehet...mert ők azért nem annyira bulizósak, hanem rendesebbek...persze sokszor a látszat csal, de én így látom leginkább:)

amúgy én pont az ilyen csajokat kedvelem bnőként, mint te...de sajna énsem nagyon találok, meg egy kevéssel idősebb vagyok nálad, de csak kicsit:D

ne add fel, mert találsz majd még...lehet, hogy nem most, de gondolom középsulis vagy, pl. ha ott vmiért nem ismersz meg új embereket, akkor a fősulin, vagy más képzésen, de persze most ezzel nem azt akartam írni, hogy olyan soká, csak hogy ha véletlen nem tudnál barátkozni, akkor ott, abban az új környezetben másként lehet:)

fel a fejjel:)

remélem segítettem:)

2011. jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ismerős.... velem + a bnőimmel is pont ugyan ez van...:( nekem is egyre kevesebb bnőm lesz pont ilyenek miatt...szóval részvétem:/ 16/L
2011. jún. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!