Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy anyukám ne...

Mit tegyek, hogy anyukám ne kezeljen már kislányként?

Figyelt kérdés
Hát, én már egyszerűen nem bírom! Nem az, hogy még mindig kézen fogva akar velem sétálni, mert nem. Csak én úgy gondolom(14 évesen), hogy már annyit megengedhetne, hogy kicsit többet menjek ki, mint 4 óráig, vagy legalább a barátommal had legyek kicsit többet.Nem vagyok olyan, aki már ennyi idősen összefekszik fiúkkal és érzem, hogy ezt nem hiszi el.Én nem szoktam semmi rosszat csinálni.Nem tudok vele leülni beszélni, mert belevág a szavamba, és kiabál. Apum meg rendes, ő beszélt a barátommal és neki megmondta, hogy ő engedi, hogy együtt legyünk, csak ne csináljunk semmi olyat! Megértem, hogy félt az anyukám, de akkor máshogy mutassa ki és ne úgy, hogy beszólogat!
2011. ápr. 29. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Kérd meg apukádat, hogy hármasban üljetek le beszélgetni.
2011. ápr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Megértelek,és anyudat is megértem.Neked is meg kell értened!14 évesen még nem az van,amit te akarsz.És az rendben,hogy lázadsz,mert kamasz vagy.Ez a negatív része,amit neked szánok.

A pozitív az többek között,hogy igen!Kicsit többet is engedhetne.Katasztrófa,hogy kézen fogva akar sétálni veled.Erről beszéld le!

Az a másik,hogy ha jól tanulsz meg segítessz,akkor miért nem enged ki mondjuk 7-8-9 óráig esetleg?Ezt sem értem.

Próbálj vele nyugodtan elbeszélgetni!

2011. ápr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
87%
Tudod, 14 éves gyerekeknek nehéz elszabadulni. én nem lány vagyok de egykorú. ilyenkor szüleid mindentől féltenek, akár legyen egy kapcsolvat vagy alkohol esetleg drogok. az idő lesz itt a válasz ha tőlem kérdezed. vagy várd meg amíg lehiggad anyukád és úgy beszélj vele mert ilyenkor nem akarják elhinni hogy felnősz, és egyre jobban önállósodsz
2011. ápr. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem akar kézen fogva sétálni..még oda is írtam h nem..:) köszönöm a válaszokat.:) Az előbb elhatároztam h elé állok és a szemébe mondom a problémáim és a kérésem. Hát végülis nem vagyok egyáltalán rossz tanuló, sőt.
2011. ápr. 29. 19:49
 5/12 anonim ***** válasza:

Oké,szar az olvasásikészségemxd

Be a lomtárba xd

vagy a szövegértésemxd

meg ilyenek..:D

na és mi lett,mondtad már neki?

2011. ápr. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

csak azt tudom mondani, ha már nagy lány akarsz lenni, viselkedj is úgy! Segíts anyukádnak otthon, mondjuk a főzésben és vidd ki a szemetet esténként, tartsd rendben a szobádat és persze mondd el anyukádnak! Nem szeretnél kézen fogva sétálni vele, mert ehhez már nagynak érzed magad és szeretnéd ha elég lenne vacsira hazaérned, stb.


Tanácsolni neked meg azt tudom, hogy ne akarj több lenni mint a korod, ezek az utolsó gyermek éveid, használd ki! :)

2011. ápr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Még nem tudtam vele beszélni.:) A kézen fogva sétálást meg csak azért mondtam h ne értsétek félre h nagyon kislánynak néz. De úgy látom nem vált be.xD de nem baj.:D nem akarok többnek tűnni, de azért már nagyon unom.
2011. ápr. 29. 20:55
 8/12 napietus ***** válasza:
mondjuk ne viselkedj úgy, mint egy ovis. ha négyig engednek el, érj haza négyre, legyél megbízható. ha látja anyukád, hogy meg lehet bízni Benned (egyébként ez az ő munkáját is dícsérné), akkor biztos komolyabban venné a kérésedet.
2011. ápr. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
de én mindent megteszek amit kér. 4-re mindig haza érek. tanulok. kitakarítom a szobámat. segítek neki.
2011. ápr. 30. 12:08
 10/12 napietus ***** válasza:

akkor várj, mást nem tehetsz. anyukád ismer Téged a legjobban. eljön még a "felnőttség", nem rossz dolog, de annyira azért ne várd :) a fél karom odaadnám, ha még egyszer apukám kicsi lány lehetnék :)


29/N

2011. ápr. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!