Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még akinek olyan a férje...

Van még akinek olyan a férje (párja), amilyennek kislányként régen megálmodta?

Figyelt kérdés

Külső és belső dolgokra is gondolok. Mikor kislány voltam (12-13 éves) mindig barna hajú és kék szemű férfi volt az ideálom, olyan valaki aki még gitározni is tud. Később fontossá vált, hogy legyen megbízható, humoros, kedves, művelt...

Egy délután a parkban összetalálkoztunk és 3 hónap múlva már a párom volt...

Nem igaz, hogy nincsenek, vagy nem voltak vitáink, de Vele gyerekkori álmom vált valóra. Van valaki hasonlóan? :)


2010. szept. 27. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Kislányként-nagylányként volt egy elképzelésem egy igazán szép családról.

Ezt szerencsére sikerült megvalósítani a férjemmel.

2010. szept. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a 18. szülinapom volt, a barátaimmal hatalmas bulit csaptunk. Megkérdezték, mi a 3 kívánságom, miután efújtam a gyertyákat. És én a következő hármat kívántam: a férjem legyen falusi, mert városi lévén tudom, hogy a város fiúk nagy része járatlan a ház körüli munkákban, és én szeretem, ha egy férfi talpraesett, a második kívánságom az volt, hogy ez a pasi batnahajú, barna szemű és legalább 180 cm magsa legyen, és szülessen tőle 3 kisfiam! MINDEN VÁGYAM VALÓRA VÁLT!!!

A férjemet véletlenül ismertem meg 2 évvel később, és az első percben beleszerettem a sűrű sötétbarna hajába, és gyönyörű szinte fekete szemébe. Kiderült, falun él, bár a városban tanult. Azóta eltelt 10 év, mi házasok vagyunk 8 éve és van három huncut kisfiúnk: 7, 4 és 1 évesek!!! Mi azóta is imádjuk egymást, de már így 5-en, 4 barna hajú és barna szemű "pasi" és én! :)

2010. szept. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A férjem valahol félúton van a gyerekkori és a mostani ideálom között, de ez egy cseppet sem bánt. Belső értékekben megtaláltam azt, akit kerestem, a külső meg... Hát, én sem vagyok éppen az ideálja. Viszont nekünk ez nem is igen számít. :)
2010. szept. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

:D

köszönöm válaszaitokat...

csak eszembe jutott elméláztam kicsit. Nemrég beszéltem a párommal...

persze hogy nem a külső a lényeg de azért vannak érdekes dolgok:)

2010. szept. 27. 21:48
 5/12 anonim ***** válasza:
21:43Gratulálok nektek jó ilyet hallani .
2010. szept. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kulsore nem olyan. Mindig egy kek szemu, barna haju ferfit kepzeltem el. O meg barna szemu, fekete haju es nem is teljesen feher, hanem reszben azsiai. Na, erre nem gondoltam gyerekkoromban!


Amugy belsore jobb, mint amilyen ferfit valaha elkepzeltem es a foglalkozasa is az, amit megalmodtam kicsikent.

2010. szept. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amugy nem magyar, de mindig gyerekkent is tudtam, hogy en nekem abbol az orszagbol kell ferj, ahova valosi. Ez mindig bennem volt es megvalosult...vegulis amiket fo dolognak tartottam, mind bejottek.
2010. szept. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért, de nekem is bejött a gyerekkori álom és hála Istennek nagyon jól élünk együtt. Már van egy csemete is és még mindig úgy érzem, hogy ő az igazi.
2010. szept. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem... külsőre-belsőre egyaránt... =)
2010. szept. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Pont tegnap beszélgettünk róla. :D

Külső-belső, sőt még jobb, mint amit anno el tudtam képzelni. :D

Végre egy pozitív kérdés. :D

Sok boldogságot! :)

2010. szept. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!