Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy végre ne...

Hogy érjem el, hogy végre ne kezeljen kislányként?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet,hogy apukám még mindig kislányként kezel. 14 éves vagyok és kiszerettem volna lövetni a fülem. Anyukám belement simán,úgy volt,hogy holnap megyek.Erre amikor apu megtudta azt mondta szó sem lehet róla kicsi vagy még hozzá...Könyörgöm,egy füllövetéshez?? Na és attól a mondattól vagyok még rosszul,hogy "az nagylányoknak való",és múltkor is egy kortársamat hozott fel példának,mert az hitte idősebb nálam. Alapból idősebbnek tűnök a koromnál,sokak szerint a gondolkodásom is érettebb.Ő mégis miért kezel még mindig kicsinek?? Már nagyon rossz,hogy "apuci kicsi lánya" vagyok. Előre is köszönöm!!
2011. aug. 6. 19:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nem fogom tudni megmagyarázni, hogy miért kezel kislányként. Az apád, élete végéig a kislánya leszel, akkor is, ha közbe már gyerekeid és férjed lesz!

Ez így van rendjén, nem fogod tudni elérni, hogy kislányként kezeljen. 14 évesen valóban fiatal vagy még, és apukád félt, ezért nem enged bizonyos dolgokat!

16/L

2011. aug. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Hát figyelj én már 20 éves vagyok, és még a műkörömtől is ideges lesz. A mai napig azt mondja, hogy meg ne lássa, hogy befestem a hajam. (Mondjuk nem is akarom, mert szeretem a színét.) Ilyenek nálunk is vannak. Mikor meglátta, hogy 3 fülbevaló van az egyik fülemben akkor is kiakadt. :D De én már megszoktam és szerintem ennyi belefér, bár régen engem is zavart, úgyhogy megértelek.
2011. aug. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
Kislány vagy még majd rájössz 3-4 év múlva.
2011. aug. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
65%

Hát.. mindig apuci kicsi lánya leszel 30 évesen is. Te akkor is a lánya leszel és ez így van jól. 14 évesen pedig nem biztos, hogy mindenkinek megengedik a fülbelövést, bár úgy gondolom, hogy igazán nincs jelentősége.


Majd ha 18 leszel azt kezded a testeddel, amit csak szeretnél, de addig még hallgatnod kell a szüleidre, mert kiskorú vagy.

És néha nem is olyan rossz az, mert kevesebb hibát követsz el.

2011. aug. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
56%

Magyarázd el neki, hogy a fülbevaló nem az ördög műve, és sokan még a kisbabáknak is csináltatnak, nincs benne semmi pláne...

Apukád csak szeret meg félt, próbálj többet beszélni vele, hogy te már kamaszodsz, nem vagy kislány. Jobb azért az ilyen, az én apám 9 éves koromban megpattant itthonról, s azóta csak elvétve látom. Ez egész kamaszkoromban egyáltalán nem zavart, de most gyakran sajnálom és szomorú vagyok, ha látok velem korú vagy fiatalabb lányokat, akiket szeret az apukája és foglalkozik velük, az enyém meg egész egyszerűen lesz.rja, hogy élek vagy sem. Lehet fura, de legyél hálás az apukád féltéséért.

20L

2011. aug. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
36%

Nemkell hogy apucika mindent tudjon!

Lövesd ki. Nekem 1 éves koromban apa követelte, hogy ki legyen lövetve a fülem. Ja meg utána 10 évig csak 1 fülbevaló lehetett benne, mert papó vette.

A lényeg, menyj el egyedül vagy anyáddal és ha megharagszik, akkor meg lesz haragudva. =D

2011. aug. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%

Azért mert még tényleg kislány vagy.... Nem értem miért akarsz te is (mint annyi korodbeli) hamar felnőni és játszani a nagylányt.

Ha olyan füllövésről van szó, hogy eddig még semmi lyuk nem volt a füledben és szeretnél szép fülbevalókat hordani azzal semmi gond, de ne haragudj egy agyonlyukasztott fülű kislány tényleg eléggé vicces és elszomorító látvány.


20L

2011. aug. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Azért mert 24 éves vagy és valóban kislány vagy és az is maradsz még egy jó darabig!Azaz pontosabban amíg ő él te még 40 évesen is a kislánya leszel!

Én 28 vagyok de az apám még mindig kislányomnak szolitt!

2011. aug. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
bocsi elírtam nem 24 évest akartam hanem 24 évest!
2011. aug. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Meglep, hogy egy fülbelövetéshez fiatalnak találtok egy 14 éves lányt... o.O engem Anyu és Apu együtt vittek el kb 6 éves koromban kilövetni a fülem!! szóval kedves kérdező, szerintem egyszerűen menj el, csináltasd meg a dolgot, apud meg majd szembesül vele. (ha haragudna, hivatkozz anyukádra ;) ) ha nem viselsz feltűnő csüngő-lengő fülbevalót, lehet észre sem fogja venni.
2011. aug. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!