Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy férjem...

Mit tehetnék, hogy férjem törődjön és úgy kezeljen mint egy nőt?

Figyelt kérdés
Szeretném ha tanácsokat adnátok, hogyan vehetném le a férjem a lábáról és hogy ujjból úgy nézzen rám mint 4éve szerelem és büszkeséggel,mert most azt mondja szeret és csodás nő vagyok,de mindig fáradt ha velem kell törődnie vagy ha beszélgetni akarok az neki nem jó, úgy érzem nem akar a társaságomban lenni, mit tegyek hogy ujjra kívánatos partner legyek számára, segítsetek, mert már nincs önbizalmam és nem tudom mit tegyek
2010. máj. 4. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincsen nagy baj, csak az onbizalmad rogyott meg.

Azt kell picit feltornaszni.

Menj le heti 1-2 szer edzoterembe, ha lehet olyanba ahol van szauna, hogy kicsit ott is toltodj.

Esetleg vagass egy uj frizurat, de ne tul vadat csak megis uj legyen.

Vegyel egy-ket uj folsot valami csinit.

Lepd meg egy gyertyas vacsival. Esetleg valami nagyon dogos fehernemuvel, babydollal, amit este felveszel. Egy kellemes masszazs. Lehet picit tenyleg sok van rajta, csak nem mondja neked, mert nem akar terhelni.

Vigyel te egy kis szint a mindennapokba, es szerintem ertekelni fogja!

2010. máj. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszönöm, meg próbálom bár a szexis fehérneműnél is fáradt volt

:(

2010. máj. 4. 23:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor viszont csak ki kene kenyszeriteni belole egy beszelgetest.

Ne hagyd!

Mondja el mi a baj! Szeretne valami maskepp csinalni?

Valjon szint mondja meg mi van.

Stressz vagy unalom. Ha sztressz mondja el mi van, mi tortenik vele, ha unalom, mondja meg mi az amit nem unna, mit tegyetek maskepp.

2010. máj. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálam semmi nem segített, és nem is segít, csak ha más pasik bukkannak fel körülöttem. Mivel ez ritkán van, általában már nem érdeklem. Szeret is, meg szexelni is mindig akar, de amúgy már nem néz rám úgy, szóval ha 10 nő veszi körül, én már csak egy megunt bútordarab vagyok, tutira azokkal van elfoglalva, érzem hogy olyankor kolonc vagyok a nyakán.

Én mindig tudtam, hogy a megszokás ide juttat.

2010. máj. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Annyit mondott tudja, hogy ő hibázott és az baj , hogy elfelejtet udvarolni, mivel házasok vagyunk azt gondolta elég annyi, haza jön köszön, szeretkezünk egy kis beszélgetés és utána mindenki végzi a dolgát mintha csak nem is lennénk. Azt gondolta már,hogy az övé vagyok nem kell semmit tennie már meg szerzet és küzdőt értem eleget és,hogy egy nőnek ez épp elég, és nem is hitte, hogy ugyan úgy elvárom, hogy flörtöljön vagy udvaroljon vagy esetleg esténként beszélgetés szeretkezés, meg hasonló mint rég.Elmondta neki is hiányzik az lány akit el vett feleségül, sajnálja, hogy nem törődőt úgy velem.
2010. máj. 5. 07:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Buták a hapik, hogy ilyeneket gondolnak, mert ilyenkor kezd el a nő azon agyalni, hogy már nem szeret, nem kellek neki, megunt, stb...Aztán akkor kapnak észbe, amikor az asszony másnál vígasztalódik. Már nekem is megfordult a fejemben, nem azért, mert k. vagyok, hiszen jobban szeretem az életemnél is, de mivel folyamatosan levegőnek vagyok nézve, főleg ha más lányok is körülöttünk vannak, ezért úgy érzem, már nem szerelmes belém és ilyenkor menekülök gépezésbe, flörtölésbe, minden hülyeségbe, amit csak boldogtalanságból csinálok, én ezt már nem bírom sokáig, nekem nincs elég önbizalmam egy olyan pasihoz, aki észre se vesz. És a legborzasztóbb, hogy néha belegondolok, hogy egy őrült pillanatomban megcsalom, vagy szakítok szimplán azért, mert bemesélem magamnak, hogy nem szeret, meg úgyis megcsal majd hamarosan, stb., közben meg szeret, és velem tervezi a jövőjét, tőlem akar gyereket...De amikor itt olvasom a sok megcsalt, elhagyott a férjem típusú kérdést, legszívesebben azonnal szakítanék vele.:((( Amíg udvarolt, amíg éreztem rajta, hogy fontos vagyok neki, nem voltak ilyen hülye gondolataim, de most már megőrülök tőle.
2010. máj. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nah hat rulok, hogy fenyt kapott a draga! :)

Akkor mostmar mas nincsen hatra, mint megbeszeljetek, hogy vigyetek szint a mindennapokba.

Itt a joido (vagyis gondolom, mert nem mo.-rol irok), menjetek estenkent setalni, beszelgetni stb, stb.

Az egyik legnayobb hibanak en azt latom, hogy nem beszelgettek, vagy nem eleget.

Ahogy meselted, ugy latom az o "hibajabol".

Van aki nehezen beszel stb.

Az en ferjem is ilyen volt, ugy kellett felnyitnom konzervnyitoval.

Mostmar hala Istennek raszokott, hogy mindent megbeszelunk, neha probalja csak bevetni, a nincsen semmi dumat, de en ugyis latom a szemebol, ha van valami, es a masodik kerdes utan ugyis tudja, hogy jon a hamradik meg a negyedik, ha nem kezd el beszelni, es igy elmondja, kibeszeli magat, megnyugszik es mehet a nap tovabb.

Persze nem koztunk van a baj, hanem ha esetleg a mindennapokban a munkahelyen tortenik valami stb, es az nyomasztja.

Szoval, enszerintem mindennek a kulcsa a kommunikacio!!!

Es termeszetesen az, hogy figyeljunk a masikra, a masik mit szeretne es, ha az fontos neki, meg ha nekunk nem 10 pontos otlet is, egye fene, ha ot boldogga teszi, ugyis visszakapjuk tole! Legyen meg az aramlas oda-vissza!

Hayra Nektek :)

2010. máj. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"De amikor itt olvasom a sok megcsalt, elhagyott a férjem típusú kérdést"

Az ilyen kerdesek olvasa helyett szivbol ajanlom a Vonzas Hatalma cimu konyvet, iletve a The Secret-et amit video formaban megnezhettek a www.titokfilm.hu-n.

(csak megnyitod es ott a link jobb oldalt, nem kell letolteni)

Nekem rengeteget segitett mindketto, hogy maskepp gondolkodjak magamrol, es a vilagrol!

2010. máj. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!