Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, ha ez engem...

Mit tehetnék, ha ez engem nagyon bosszant? Mást nem zavar az ilyesmi?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy én nem szeretem ha fényképeznek,ezért nem szoktam magamról képet kitenni sehová. Viszont a családom,barátaim sok képek feltettek már rólam közösségi oldalakra a megkérdezésem nélkül. Ez engem nagyon zavar. Ha megkérem őket hogy vegyék le,akkor csak nevetnek rajta,és ott hagyják.Ez ellen semmit nem tehetek,ugye? Miért nem lehet tiszteletben tartani,hogy én ezt nem szeretem? Veletek szokott ilyen lenni?
2011. ápr. 30. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Én is utáltam sok ideig... olyan 12-16 éves korom között. Most 19 leszek lassan, és már nem zavar:D Ha fiatal vagy, kinövöd, ha nem, kérd meg őket... Ha nem segít, akkor tojd le.
2011. ápr. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok annyira fiatal :) 25 vagyok
2011. ápr. 30. 21:14
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

ezt olvasd! Polgári törvénykönyv 80.§

[link]

2011. ápr. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a linket,de ezek mind nyilvános eseményen készült képek. De akkor is utálom,hogy ma már semmi nem szent az emberekenek. Emiatt nagyon utálom a netet :(
2011. ápr. 30. 21:19
 5/11 anonim ***** válasza:

én meg azt utálom, hogy bármilyenbeszélgetés első kérdései közé tartozika fent vagy a facebookon,iwiwen akárhol. nem! mert nem szeretném! csodabogárnak is néznek miatta. Sőt sem msn-em, sem skypem sincs.

szerencsére a csládom is hasonlóan gondolkodik és mivel nem vgyok regisztrált ezeken az oldalakonigy ellenőrizni sem tudoma valódi ismerőseimet :)

kérj-kérj-kérj, aztán tojd le. mindenki fent van és senki sem kiváncsi a másikra.

2011. ápr. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ÉN sem szeretem,ha felteszi valaki a képemet a netre. hiába törli le valaki,amit feltesznek az örökre rajta marad. Megfelelő technikával bármikor elő lehet hozni.
2011. ápr. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha szép szóval nem megy, akkor vágj vissza. Általában az emberek a legjobb képeiket teszik ki ezekre az oldalakra. De tuti találnál róluk a családi fényképtárban kevésbé megnyerőeket is róluk (béna grimaszok stb). Ha nincs saját oldalad, akkor csinálj magadnak, és jó képfeltöltögetést kívánok :-) Lehet kicsit gyerekes megoldás, de ha a helyedben lennék én meglépném.
2011. ápr. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerencsére a családtagjaim nincsenek fent ilyen helyeken, de nem szeretném, ha ilyet csinálnának.

Egy-egy esemény kapcsán került már ki rólam kép, azt sem igazán kedvelem. Nincs jó fényképarcom a spontán fotókhoz, és megszállottan photoshopolom a rólam készült képeket, ha lehet :) Szóval próbálok cenzúrázni, de nem mindig tudok. Sajnos! :S

2011. ápr. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Velem is ez a helyzet. Amúgy se vagyok egy nagy szépség,de a képeken... :S Inkább a barátaimra jellemző,hogy képeket tegyenek ki rólam.
2011. ápr. 30. 21:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz képeket kipakolni a netre, ha azokon semmi olyasmi nincs, amit titkolni kellene. Nem meztelen képeket kell kirakni. Ennyi. Ha pedig pl bulizós képek készülnek, akkor tudni kell úgy bulizni, hogy ne tudjanak provokatív képeket kirakni rólad...Mi baj van abban, ha néhány kép kikerül rólad a netre?? Barátkozz meg a külsőddel, ha nem tetszik, alakítsd sminkkel, ruhával...nem hiszem, hogy néhány képpel, amin pl a barátaiddal ücsörögsz vmi látványosság előtt, vagy egy étteremben, teljes ruházatban, bárki vha is visszaélne...olyat pedig ne csinálj, amivel a rossz híredet lehet kelteni. Ennyi.
2011. ápr. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!