Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, ha ez engem...

Mit tehetnék, ha ez engem nagyon bosszant? Mást nem zavar az ilyesmi?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy én nem szeretem ha fényképeznek,ezért nem szoktam magamról képet kitenni sehová. Viszont a családom,barátaim sok képek feltettek már rólam közösségi oldalakra a megkérdezésem nélkül. Ez engem nagyon zavar. Ha megkérem őket hogy vegyék le,akkor csak nevetnek rajta,és ott hagyják.Ez ellen semmit nem tehetek,ugye? Miért nem lehet tiszteletben tartani,hogy én ezt nem szeretem? Veletek szokott ilyen lenni?
2011. ápr. 30. 21:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szeresd magadat. Azért nem szereted magadat látni, mert elégedetlen vagy magaddal. Hogyan változtathatnál ezen? Próbáld elképzelni, hogy ha nem te lennél azon a képen, hanem egy idegen, mit godnolnál róla. Megítélnéd? Azt mondanád, nahát, milyen egy nem szimpi alak... Vagy pedig elfogadnád, és szívesen beszélgetnél vele?

Másik eset, hogy te talán gyakran megítélsz másokat, és ezért azt gondolod, hogy mások is megítélnek téged. PL: De nagy a füle ennek! De hosszú az orra! stb. Ha jellemző rád, hogy ilyeneket mondasz, vagy gondolsz, akkor ezt hagyd abba. Ne ítélkezz. Ha leszoksz az ítélkezésről, akkor többé nem fogod azt godnolni, hogy téged mindenki megítél. És akkor nem fogod bánni, hogy látják a fényképedet.

2011. ápr. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!