Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Higgyek neki? Vagy mit tegyek?...

Higgyek neki? Vagy mit tegyek? Kavarognak bennem az érzések.

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyok együtt a barátommal, de régebben is jártunk már ugyanennyit.

Azt mondta nekem a kapcsolatunk elején, hogy ő nem tudja már a facebook jelszavát, csinált is egy újat, ahol kb 4 ismerősét jelölte be, de ez mind1. Szóval tegnap rávettem, hogy jelöljünk be több ismerőst, segítek is neki.. Elmondta a jelszavát, én viszont a régijére léptem be, mind1.

Szóval a lényeg az, hogy igen is nagyon jól tudta a jelszavát, mert naponta írt ki valamit az üzenőfalára. Más lányokkal flörtölgetett levélben, és tudjátok van olyan baromság, hogy ha leírja a csajnak egy számot levélbe, akkor az leírja neki, hogy miért nem járna vele.. Na és ő erre azt írta, hogy "ezen változtathatunk;)". Szinte minden csajjal flörtölgetett levélbe, még egy 40 évessel is (ráadásul vele ment egy koncertre is...)!

Erre ő azt mondta, hogy valaki feltörte aki nagyon ismeri...

Szombaton mindig nálam van 11-7ig. ÉS amiket szombaton postolt az mind 11 előtt és 7 után volt...

Amikor pl történt vele valami, 1-2 órával később mobilról kiírta és még képeket is töltött fel..


Nekem nem az a baj, hogy facebookozik, hanem az, hogy hazudott.. Meg még a csajok is.. :( Ja, az egyiket szinte minden nap randizni hívta...


Szóval nem tudom eldönteni, hogy ő most egy beteges hazudozó, vagy tényleg nem ő az... Nem tudom, mit tegyek... Szerintetek?


2011. máj. 1. 07:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azt, hogy rájött, hogy lebukott és most máshol vadászik!
2011. máj. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy tudta és ő csinált ott mindent..." --> Én erre tippelnék. Bármennyire is fáj és bármennyire is el akarod hinni, hogy nem ő volt, valószínűleg pedig ő volt.


Már az is egy hazugság volt, hogy elfelejtette a jelszavát, szóval már akkor esze ágában sem volt erről a kis "szórakozásáról" lemondania. És azóta minden nap hazudik... hát, én kiadnám az útját.

2011. máj. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Írhatunk neked bármit, te már úgyis eldöntötted, hogy hinni akarsz az újabb hazugságoknak. Nem baj, a te életed, belôled csinálnak hülyét, és az is biztos, hogy jobban teszed, ha sem a telefonjába, sem a közösségi oldalaira nem nézel be soha, máskülönben rengeteget fogsz te még sírni...
2011. máj. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Adok neki egy esélyt. Egy utolsót.

Végiggondoltam mindent. Azt is, hogy tavaly befeküdt a sínekre miattam. Csak nem dobna el...

Soha senki nem volt még ilyen velem, mint ő. És ezt pozitívan értem.. Kivéve ezt az esetet.

Az biztos, hogy kiderítem, hogy ő volt-e..

2011. máj. 1. 11:27
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ne hidd azt, hogy ez a fiú szeret téged. Az, hogy kikészül, amikor szakítasz, meg hogy sír és "befekszik a sínekre" nem azt jelenti, hogy szeret, hanem hogy egy labilis, beteges ember. A hazugságok is erre utalnak.Ja, és 18 éves korára már bőven rendelkeznie kellene erkölcsi érzékkel. Egy jellemtelen sz.rrakás. Nekem is nagyon hasonló esetem volt, aztán úgy "szakított", hogy egyszerűen csak elérhetetlenné tette magát, mikor véletlenül összefutottunk, pedig egy idegenként viszonyult hozzám, mikor a világ legnagyobb szavait mondta nekem a kapcsolat alatt.

AZ ilyenek nem szeretnek, és lassan meggyőződésemmé válik, hogy betegek is.

2011. máj. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Nem olyan, mint amit te leírtál.

Pedig tényleg nincs rózsaszín köd.

2011. máj. 1. 11:54
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak még több fájdalomban lesz részed. De ha nem hiszed, nem sok értelme volt tanácsot kérned.A kérdésedre a válasz pedig,hogy ne higgy neki.
2011. máj. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!