Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a szüleim?

Miért ilyenek a szüleim?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok, nem iszok nem cigizek és buliba is évente 1-2x járok. De az utóbbi időben a szüleim úgy kezelnek mint egy 5 évest cseszegetnek hogy miért nem jövök haza időbe ha valahova elmegyek, azt mondják ellustultam. 3 éve minden nyarat végidolgoztam keményen ezt ők is tudják és én vagyok lusta? A szüleim is normálisak nagyjából tehát ők sem dohányoznak és nem részegek. Tudom vannak családok ahol sokkal rosszabb ennél a helyzet de más is átélt hasonlókat mint én?
2011. máj. 1. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Örülj neki hogy foglalkoznak veled.én 16 évesen beb.sztam otthon az ajtót,aztán oda mentem ahova akartam,a kutya nem törödött vele,az se jobb.

egy szülő félti a gyereket (már amelyik)nehogy vmi baja legyen stb,én se szivesen engedem el a lányomat még a szomszédba se.

2011. máj. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen a korral jár.
2011. máj. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"A szüleim is normálisak nagyjából tehát ők sem dohányoznak ..."


Miért ha a szüleid dohányoznának nem lennének normálisak?:)

Bocs, nem beszólni akarok, csak olyan vicces ezt olvasni...:)


Amúgy megnyugodhatsz, hogy nem vagy egyedül a problémáddal. Nekem nincs tesóm, de 20 évesen még mindig beszólnak ha sokáig kimaradok. És baromi rosszul esik és bosszant. De meghallgatom a morgolódásuk és utána elmegyek. Másnap meg minden visszatér a normális kerékvágásba. Én úgy vagyok vele, hogy talán előbb utóbb kinövik.

2011. máj. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen ez tényleg érdekesen hangzik ezt nem így akartam írni itt arra gondoltam hogy nem alkeszok csak néha picit nehéz kibírni őket :)
2011. máj. 1. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!