Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom tesoja szül. Nekem...

A barátom tesoja szül. Nekem "illik" elmenni meglátogatni a kórházban?

Figyelt kérdés

Mert ha esetleg zavarnék, vagy nem is tudom.

A barátom nem lesz ott, mert dolgozik és nem tud eljönni.

Ilyenkor ecsetelik gondolom a szülés körülményeit, stb nem tudom rám tartozik e.

A tesoja nem a bnőm, csak és kizárólag a barátom miatt van vele kapcsolatom.

de ha nem mennék, nem tudom úgy néz ki, mintha engem nem is érdekelne?

Szerintetek?


2011. máj. 1. 12:01
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

szerintem jól csináltad!


de azért függ attól is, hogy fog szülni. mert ha császáros lesz, nem kellhet fel és csak a szűk családot engedik be a fertőzés veszély miatt.


mikor szültem, a szüleim és a testvérem akkor jöttek be mikor még a megfigyelőben voltunk, 2 percre meglesték a kisbabámat, utána másnap jött be anyukám és tesóm a sógorommal. anyósék is másnap jöttek be, sógorom és a barátnője nem, megmondom őszintén, nem is hiányoztak. nagyon fárasztó szülésem volt, influenza járvány volt ezért ki se mehettem a társalkodóba leülni sak egy üvegajtóhoz toltam ki a picit, hogy azon keresztül megnézhessék de nagyon nehéz volt ott állni, 10 perc után mondtam is neki (telefonon...), hogy mi bemegyünk, megértették.

az a legtsztább ha sógornődet megkérdezed, jól esne-e neki ha meglátogatnád a kórházban, ne izgulj emiatt, semmi kínos vagy rossz nincs ebben!

2011. máj. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!