Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz vajon ennek a vége?

Mi lesz vajon ennek a vége?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt,nagyon szeretjük egymást.3évnyi távkapcsolat hétvégi találkozással,1 évnyi együtt élés,most megint hétvégi találkozó anyagi okok miatt(Ausztriában dolgozik,hazaköltöztünk az albérletből).kezdem azt érezni,hogy eltávolodunk egymástól,a hétvége semmire nem elég,sokszor még akkor is vállal munkát pl. szombatra,mert kell a pénz.nagyon egyedül érzem magam,ő is mindig feszült,mert rossz a munkahelye,váltani nem nagyon tud.nem akarom még az én aggodalmaimmal is terhelni, ő is egész héten a megoldáson gondolkodik, de nem jön össze.van valaki hasonló cipőben?
2011. máj. 1. 19:02
 1/3 anonim válasza:
hát, ez egy nehéz ügy. ha egyedül érzed magad, aggódsz és magányos vagy, nem tudsz kivel beszélni, valakire támaszkodni, az nem túl szerencsés helyzet. muszáj beszélned vele erről. kevesebb munkát kéne vállalnia vagy kicsit több szabadnapot kéne kivenni. nem tudom. szerintem tedd fel magadnak a kérdést: szereted annyira, hogy tűrsz? megéri ez az egész? ha nem, akkor sajnálom, hogy ezt írom, de szakítsatok vagy tartsatok szünetet. Sok szerencsét, remélem megoldod!
2011. máj. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha az érzelmi kötődés lazulása az anyagi okokra vezethető vissza, akkor először talán azon kellene valamit változtatni. Nem írod, hogy te dolgozol-e, vagy csak amit ő keres abból éltek. Azt kellene megnézni, hogy a te szakmáddal itthon vagy odakint tudnál-e többet keresni.


Másrészt, ha valóban szeretitek egymást, az anyagi gondok nem vethetnek véget a házasságotoknak. Megesküdtetek, hogy jóban, rosszban...

2011. máj. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem vagyunk házasok,nem rajtam múlik,én is dolgozom,de mellette még tanulok is. köszönöm a bátorítást!
2011. máj. 2. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!