Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek vége ennek a...

Szerintetek vége ennek a kapcsolatnak? Egyáltalán minek van még velem.

Figyelt kérdés
Az élettársamról van szó... ma elolvastam a naplózott beszélgetését egy lánnyal... a szívem összetört... nem is sejtettem, hogy másnál is keresheti a boldogságot, azt hittem minden rendben köztünk, még csak nem is volt furcsa a viselkedése, leszámítva azt, hogy elég sokszor volt mostanában "fáradt"... és kiderült, hogy nem egyszer találkozott a lánnyal, láttam hogy azt írta neki, hogy nem szeret engem... de akkor miért van velem ??? :( pedig én szeretem és akár meg is bocsátanám neki ezt. áhhh... miért ilyenek a pasik??? egyáltalán el sem akarta mondani??? vagy medig akarta ezt húzni? mit tegyek, én elhagyni nem akarom, mert szeretem :( bár lehet ő elóbb utóbb megteszi, hiszen nem szerelmes már belém :( és mivel csak egy éve vagyunk együtt--- nem tudom mit érez a csaj iránt, érez e valamit.... megbolondulok :S ha nem szeret, akkor ugye nincs értelme harcolni sem?
2011. aug. 22. 22:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Legalább a büszkeségedet őrizd meg, mert az legalább csak a tiéd, akármi történik. Ha azt is elveszíted, semmid sem lesz.

Dobd ki.

2011. aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nincs értelme harcolni, Te is tudd ezt, csak kell a megerősítés, akár idegenektől is

még azt is el tudom képzelni, hogy direkt alakította úgy a dolgot, hogy találkozz az igazsággal

el kell engedned, mert ennek így nincs értelme

sajnálom

2011. aug. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg csak 1 eve vagytok egyutt. Nem is vagytok hazasok. Gondolom, meg fiatal vagy. Azert az eleg sulyos, ha kimondja, hogy nem szeret teged. En ugy gondolom, hogy nincs ertelme egymas idejet huzni ilyen helyzetben, hisz kimondta, hogy nem szeret. Ha 1 ev utan ezt kimondja, mi lesz 10 ev mulva? Termeszetesen probalj vele beszelni, mondja el, ha gondja van. Fontos megbeszelni a problemakat, de ha mar nem szeret, nem eri meg egyutt maradni. Meg csak 1 eve vagytok egyutt...
2011. aug. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem nekem mondta, hogy nem szeret, hanem a csajnak... és igy láttam meg
2011. aug. 22. 22:40
 5/13 Hailey13 ***** válasza:
100%

én is sajnálom..:/ hidd el találsz jobbat. tényleg:) és nem minden férfi ilyen. dobd ki mint macskát szarni, hogy érezze mit is veszített! és ha felmerülne esetleg, ne magadban keresd a hibát. ha akarta volna megbeszélhette volna veled, amikor kezdte úgyérezni hogy nincs minden rendben.

tudom hogy nehéz lesz egy év után, de ezt nem teheti meg veled. főleg, hogy semmi megbánást nem tanusított. légy erős!

2011. aug. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után vele maradnál? Nem érzed a megaláztatást? Hm? Mert akkor meg is érdemled. Én úgy kidobtam volna már mint a szél. Legyen eszed, ne akarj ezzel maradni, egyszer megteszi többször is megteszi, csak majd okosabb lesz és nem fog naplózni, és törölgetni fog mindenhonnan előzményeket.
2011. aug. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég megalázó az, hogy nem neked mondta. De igazából tök mindegy, a lényeg hogy nem szeret. Szakíts vele. Légy erős. Ne hagyd hogy kimagyarázza. Nem leszel boldog mellette soha.

Valószínű azért van veled, mert még nem jött össze biztosan a másik lány, és te egyelőre még biztos pont vagy neki, aki jobb a semminél. Tényleg így akarod leélni az életed? Nincs itt semmiféle kérdés, te is tudod mit kell tenned.

2011. aug. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Hailey13 ***** válasza:
eegyébként..ezt csak így olvastad és még nem közölted a jelenlegi "pároddal", vagy mi a helyzet?
2011. aug. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem közöltem vele, és nem is akarom, arra vgyok kiváncsi ő mikor lép valamit.
2011. aug. 22. 22:53
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Jah, ha ezek után te még az ő kezébe teszed a sorsod (arra vársz mit lép), akkor egy iszonyatosan idióta Pics@ vagy, és azt kapod amit megérdemelsz. Vannak nők akik szeretnek szenvedni, és szeretnek lábtörlők lenni.

Ez van, törődj bele hogy ilyen típus vagy.

2011. aug. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!