Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ennek vége?

Szerintetek ennek vége?

Figyelt kérdés

Azt hiszem baj van. A férjemmel mostanában elég sok gondunk van. Ő semmit sem akar megbeszélni, a múltkor mondtam neki, hogy rossz hogy nem ölel meg, nem csókol meg. Erre azt mondta, hogy erőszakkal nem megy. 15 éve vagyunk együtt, de én még szeretem. Viszont már azt érzem hogy csak én akarom megmenteni a kapcsolatunkat, és nem csak a 2 éves kislányunk miatt. Ő tegnap este is inkább netezett, egy nőcit dicsérget a facebook-on, és kiborult, mert elmondtam neki, hogy ez nekem fájt. Még ő volt felháborodva, holott mikor én meg akartam csókolni, azt mondta nincs hozzá hangulata.

Mit tegyek?


2011. máj. 26. 08:03
 1/5 napietus ***** válasza:
azt írod, sok gondotok van. nem lehet, hogy emiatt ilyen? ha tornyosulnak a problémák, én sem vagyok valami szerelmes hangulatban...
2011. máj. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Legjobb megoldás ha leülnétek megbeszélni a problémákat. Még ha ő hárítja is ezeket.

El kellene neki mondanod, hogy nem azért mentél hozzá, hogy egy idő után egy nőt dicsérgessen a facebookon.

Lehet neki ez a 15 év már nagyon megszokott, úgy gondolja, hogy megtett mindent a jó kapcsolatért, és már nincs mit tennie érte. Ha jó kapcsolatot akarsz, akkor csináld te, alapon működik nála.

Sajnos azt kell mondanom ha ez továbbra sem oldódik meg, akkor jobb ha elhagyod. Ha mellette vagy te is boldogtalan leszel, mert nem kapod meg az ölelést, simogatást stb. És ezek mind mehetnek a kislány kárára is, hogy látja az anyukája szomorú.

2011. máj. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pihentesd egy kis időre. Csak annyit beszélj hozzá, amennyit szükséges. Ne veszekedj, ne akarj semmit tőle. Hadd érezze, nálad is történt valami. Ha nincs változás, vagy rosszabb lesz a helyzet, bizony, el kell gondolkodni a kapcsolaton:(
2011. máj. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sok mindent én rontottam el. De szeretem! Szeretném helyrehozni. Csak már úgy érzem ő nem. Két hete volt egy beszélgetésünk, és azt hittem rendbejövünk, de a héten már megint nem úgy áll hozzám. Szinte alig beszélünk. Én nagyon boldogtalan vagyok, az elmúlt hónapokban csak a kicsi tartja bennem a lelket. Tudom, hogy ő sem boldog, de mért nem akaunk közösen tenni ellene?
2011. máj. 26. 08:27
 5/5 napietus ***** válasza:
szerintem egy ideig hanyagold. lásd el a gyereked és a házstartásod, de ne foglalkozz vele különösebben, találj magadnak elfoglaltságot, ne ezen görcsölj! amint nem érzi azt, hogy Te mindenképpen ott vagy neki, akármilyen is, küzdeni fog érted :)
2011. máj. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!