Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legcsúnyább dolog,...

Mi volt a legcsúnyább dolog, amit a párodnak mondtál?

Figyelt kérdés
Megbocsátott?
2011. máj. 1. 22:59
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%

"sz@r apa vagy"


belátta és változtatott szerencsére!

2011. máj. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
85%
Hát én is azt mondtam hogy már nem szeretem! De csak azért mert meg akartam bántani,mert nagyon szeretem azóta is és akkor is csak fel idegesített!:D
2011. máj. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
"Menj innen a büdös p.icsába te gyökér!" Igen.
2011. máj. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

"Te is csak egy férfi vagy!!!"


Megbocsátott szerencsére,de nagyon rosszul esett neki.

2011. máj. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

"Micsoda ritka szemét görény vagy!"


Nem kértem bocsánatot, megcsalt. Azóta teper, hogy visszafogadjam.

2011. máj. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

A páromnak még csak annyit mondtam, hogy "a tyúknak is több esze van, mint neked"(elment a bátyámmal horgászni és tudtam, hogy ki fognak ülni a tűző napra, ezért direkt beraktam a táskájába a naptejet és amikor indultak mondtam neki, hogy kenje be magát, de az én drágám inkább úgy leégett, hogy nem lehetett hozzáérni a hátához). Adott egy puszit és azt mondta igazam van.

18/L

2011. máj. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem, mert buliban voltunk, de nem esett neki jól. A ribanc, és a takarodj a f@szba nem akarlak látni benne volt. Megbocsátott, de nem volt semmi olyan, mint előtte...
2011. máj. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"Hát akkor fektesd meg, b.szd szét!" (És tényleg lefeküdt X-szel.) Igen, megbocsátottam, ő is. Fura helyzet volt, csavarral. :/

Egyébként nem szoktunk üvöltözni, kiabálva veszekedni sosem. Nem megy. Inkább szépen halkan. Azt is ritkán, fél évben egyszer. :///

2011. máj. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Menj a p.csába! Sosem szoktam egyébként odamondani, de akkor nagyon megbántott. egyébként igen, megbocsájtott.
2011. máj. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
a k...va édes anyád
2011. máj. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!