Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legcsúnyább dolog,...

Mi volt a legcsúnyább dolog, amit a párodnak mondtál?

Figyelt kérdés
Megbocsátott?
2011. máj. 1. 22:59
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
"Már nem szeretlek" Nem tudom, hogy megbocsájtott-e,remélem igen,igazából nem tudok róla semmit,akkor úgy éreztem nem volt más választásom,és csak így védhetem meg Őt saját magamtól...A vicc, hogy valójában én még mindig szeretem,és minden nőben azóta is Őt keresem..25/F
2011. máj. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Elhagytam egy másik férfiért, ő gerinctelen féregnek nevezett én meg csak annyit mondtam: "De legalább most már tudom milyen igazán szerelmesnek lenni".

Láttam az arcán a csalódottságot, ő nagyon szeretett engem, nekem ő volt az első komoly barátom.

Hogy megbocsájtott-e nem tudom, az eset után párszor megpróbálta visszakönyörögni magát, aztán új kapcsolata lett neki is. Fogalmam sincs mi van vele. 10 éve történt.

2011. máj. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"Hagyj békén,ne keress többet,utállak!"

Akkor ezt komolyan is gondoltam,de később nagyon megbántam,mert nagyon,nagyon szeretem Őt...Szerencsére megbocsájtott:)

20/L

2011. máj. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
8:01-es vagyok...nah most helyesbítek!Ő azt mondta nekem,hogy értetlen pics@ vagyok én meg erre azt,hogy akkor old meg magadnak te hülye buz1 :(
2011. máj. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!