Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket választanád, a...

Melyiket választanád, a hirtelen jött álláslehetőséget 200 kilométerre, amire mindig is vágytál, vagy a jelenlegi munkahelyedet (3 műszak fizikai munka, túlóra hegyek) és a párodat?

Figyelt kérdés

Csak elméleti jellegű a kérdés, most jött egy telefon valakitől, hogy rám gondoltak egy vállalkozás beindításához, csakhogy az 200 kilométerre van tőlem.Mikor visszakérdeztem, hogy hol is van, mert nem értettem jól, és kiderült, hogy mégis jól értettem, akkor közöltem, hogy már nem lakom ott.Így sajnos el is köszönt a férfi, mert túl messze vagyok neki, és ha majd erre jár keres...


Szóval most így elindította bennem ezt a kérdést, hogy mis lenne, ha mégis felhívna egyszer, hogy neki minden áron kelek :D!

Mit gondoltok? Milyen szempontokat szednétek elő?


2011. máj. 2. 18:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Tudom, mondom, csak játszok a gondolattal, hogy mi lett volna, ha mégis...(és ami nem lesz)

Én 24 ő 33 éves

2011. máj. 2. 18:33
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

én a párom mellett döntenék a 3műszakos melóval együtt!ezt teszem most is mert nincs más sajnos.Nekem bőven elég az a pénz amit kapok,feltudjuk adni a számlákat és van minden nap főtt étel az asztalon,nincs sehol semmi tartozásunk,hitelünk,imádjuk egymást a párommal nekem több nem kell:-)

21/N

2011. máj. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ez aranyos :)
2011. máj. 2. 18:36
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én saját helyemben egyedül nem mennék, csak ha nagyon kilátástalan a helyzet otthon.

Viszont pár kollégám példája:

Egyik kb. 400 kilométerről jött dolgozni. Asszony, két kisgyerek otthon maradt. Csak hétvégén járt haza. Így ment két évig. Aztán felköltöztette a családot is.

Másik mind a mai napig 200 kilométerről ingázik. Viszonylag jó a közlekedés onnan, de napi 4 órát utazik, meg túlórák is szoktak lenni nálunk. Barátnő otthon. Nem tudom, hogy tudja beosztani az idejét.

Többek is vannak ilyen 70-100 kilométerekről, ők is hazajárósak.


28f

2011. máj. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

18:25-ös ismét.

Egerben és környékén nincs semmi, ne add fel amitek van. Főleg így, a párod nélkül (ha vele komolyan gondolod). Itt lakunk a párommal, aki már 3 éve keres, talpal a munkáért, de eredménytelenül. Géplakatos több év gyakorlattal és 4 idegen nyelvvel, még sem kell egyik munkáltatónak se :(.

2011. máj. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Aha, tudom, hogy nincsen semmi kerestem én is ott kb. 2 évvel ezelőtt, meg Miskolcon is, ott meg még rosszabb.

De itt Békéscsabán sem túl rózsás a helyzet.Csak biztosért mennék amúgy :)

2011. máj. 2. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!