Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem várt babát kevésbé szereti...

Nem várt babát kevésbé szeretik, mint a tervezettet?

Figyelt kérdés
Az egyik kérdés után jutott eszembe, hogy vajon van-e valakinek olyan tapasztalata, hogy a besikerült, eredeileg nem akart, nem jókor jött babát nem szereti annyira, mint a tervezettet?
2011. máj. 3. 15:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Én becsúszott gyerek vagyok, de a szüleim ugyanúgy szeretnek, mint a tesóimat.

18/L

2011. máj. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
én becsúszott vagyok és érzek egy kis különbséget, persze korántsem biztos, h ettől van
2011. máj. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Nekem 2 van, egyik sem volt tervezett mind2 az életem.
2011. máj. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%

A második becsúszott az első után,de ugyanúgy szeretem.

Szerintemm ott lehet probléma,ahol felmerül, hogy egyáltalán megtartsák-e. Mert ott a születés után is eszükbe juthat, hogy :ha nem szülöm meg...

Ahol ez fel sem merült, ott a becsúszott is ugyanannyira "várt" mint a tervezett

2011. máj. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is becsúszott vagyok, negyedik gyereknek. Anyukám 38 volt, mikor történt a dolog, abortuszt akart. Aztán mikor kiderült, hogy egészséges magzat vagyok, akkor apukám mondta, hogy megengedhetik, hogy megtartsanak, szóval ez is történt. Ugyanúgy szeretnek - ha nem jobban -, s míg a tesóimnak már rég saját családja van, évek óta elhagyták a szülői házat, én csak most vagyok másodéves egyetemista, és mai napig hallgatom, hogy "Mi lenne velünk nélküled?" (Valószínűleg semmi érdekes egyébként. :D )

Szóval én nem vettem észre, hogy kevésbé szeretnének, sőt. 20L

2011. máj. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is "csak úgy lettem", nem érzem semmi hátrányát, annyira szeretnek, mint a húgaimat.
2011. máj. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Párom is becsúszott baba volt, anyukája ugyanúgy szereti (nem tett és nem tesz soha különbséget), apukájának viszont a másik gyerek a mindene...
2011. máj. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is becsúszott gyerek vagyok.

Először is az nem igaz, hogy ugyanannyira szereti a szülő a gyerekeit szerintem. Én legalábbis képtelen vagyok rá.

A szüleim is, viszont engem jobban szeretnek, mint a testvéreim. De ez nem a születésünkkor dőlt el, hanem fokozatosan alakult ki.

2011. máj. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Engem anyám nem akart, csak apám erőltette, hogy vagy szül neki egy lányt, vagy mehet három szakba. Inkább a szülést választotta, mint a munkát, úgyhogy megszülettem. Lány is lettem... aztán három éves voltam, mikor elváltak.

Ott maradt egy nem kívánt gyerek anyám nyakán.


A mai napig gyűlöl, akármit csinálok, az nem jó, mindig én leszek a család fekete báránya.


Később újra férjhez ment, szült egy gyereket, és elég feltűnően kimutatja a különbséget. :S

2011. máj. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a férjem volt ilyen "becsúszott" (de ronda szó) harmadik gyerek, jó sokkal a két tesvére után. És mindig ő volt a kedvenc. :) A kicsi :))
2011. máj. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!