Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lakásavatóra ajándék lista?

Lakásavatóra ajándék lista?

Figyelt kérdés
Alapvetően tudom használni a gugli barátomat, de most nem tudom, merre induljak. Olyan oldalt keresek, ahol a rokonok látnak egy listát arról, mit kérünk a lakásunkba, és online be tudják ikszelni, mit vesznek, hogy aztán az kiessen úgymond, és ne legyen belőle kettő. Mint valamiféle nászajándék lista. Ha van ilyen. Jópofa lenne.
2011. máj. 3. 15:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

GoogleDocsban összeírod, aztán elküldöd mindenkinek ímélben.

Vagy Doodle.


Itt nem esik ki, hanem látszik, ha valamit már bejelöltek.

2011. máj. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%

Manapság minden rendezvény arra irányul, hogy hogyan pumpoljuk a rokonokat, barátokat?

Lakásavatóra?? Vigyen egy üveg piát, meg egy tálca sütit, ha nem fogy el, majd szétosztjátok a végén.

Besz@rok ezen a mai anyagias világon. :(

2011. máj. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, semmit nem kérünk, és kértünk, de minden rokonunk szeretne hozzájárulni, ki ezzel, ki azzal. Állatira örülünk egy 3.000 forintos vízforralónak is, de nem szeretnénk belőle kettőt. Hol itt a gond? Édesanyámék is, nagynénémék is alig várják, hogy besegítsenek, már most gyűjtik az edényeket otthon, amiket nem használtak sosem, stb.
2011. máj. 3. 15:43
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Én se hallottam még olyat, hogy lakásavatóra ajándék... Kóla volt, meg süti, azt csá, így is olyan boldogok voltunk, hogy csak na! :) Nemhogy még listánk legyen! :)


Amúgy a legegyszerűbb excelben, ott be lehet állítani, hogy kiessen, amit ikszelnek. És akkor feltöltöd valahova.

2011. máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mondom még egyszer, mi sem kértünk semmit. De adni szeretnének. Akkor meg már jó jöhet egy lista.
2011. máj. 3. 15:46
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérjetek "ajándékutalványt" abba a lakberendezési áruházba, ahonnan szívesen vásároltok az új lakásotokba és akkor Ti döntitek el, hogy mit és milyet szeretnétek.


ui.: Egyébként tényleg milyen árkategóriában kaptok ajándékot lakásavatóra, mert gondolom nem több tízezres ajándékokat kapnátok egyébként sem. Így legalább nagyobb dolgot is meg tudtok venni.

2011. máj. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

Én voltam a komment előtti, talán félreértettük egymást.

Én úgy értelmeztem, hogy most csinálunk egy bulit, amire az lesz a belépő, hogy az általunk összeállított listából vesznek nekünk egyet. Ez így gusztustalan.

Ha rosszul értettem, akkor bocs.

2011. máj. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Természetesen nem így lesz, mint láthatod a hozzászólásaimból. Lakás avató buli lesz, mire mondták, hogy akkor hozzájárulnának apróságokkal, van olyan rokon (nagyi), aki kicsit többel. Ezért gondoltunk, hogy legyen egy lista, így nem kell keresztbe beszélni/szervezni semmit.
2011. máj. 3. 15:57
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

Hát...én udvariasan annyit mondanék, nem kell semmi, csak érezzük jól magunkat. És így is érezném..

Vagy rosszul látom?

2011. máj. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de hányszor írjam le? Mondtuk, hogy NEM kell semmi, de mivel a szüleink, és úgymond el akarnak indítani, mindenképpen ők szeretnének valamit adni, ahogyan mások is. Még azt se mondtuk, hogy lesz lakásavató, egyik barátnőm már akkor megvette a lakásavató ajándékot.
2011. máj. 3. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!