Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lakásavatóra ajándék lista?

Lakásavatóra ajándék lista?

Figyelt kérdés
Alapvetően tudom használni a gugli barátomat, de most nem tudom, merre induljak. Olyan oldalt keresek, ahol a rokonok látnak egy listát arról, mit kérünk a lakásunkba, és online be tudják ikszelni, mit vesznek, hogy aztán az kiessen úgymond, és ne legyen belőle kettő. Mint valamiféle nászajándék lista. Ha van ilyen. Jópofa lenne.
2011. máj. 3. 15:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
84%

Én megértem a kérdezőt:)

Ez nálunk is probléma volt.

Mi is az utalványt bezséltük meg.Arra összelehet dobni,és pár forintból is remek cuccokat tudtam venni.Amúgy meg a késöbbiekben is szép lassan mindent áthordtak a szülők nekünk:)Úgy hogy van 50 kanalunk 20 bögrénk de konzervnyitót még mi is csak most vettünk:):):)

Remélem jó buli lesz:)

2011. máj. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
70%

Hát nálunk sem volt, szóval nekem furcsa. Én speciel sz@rul is éreztem volna magam,ha mondjuk a barátaink egy mikróval állítanak be!

De ettől függetlenül szerintem nem kell letölthető lista. Józan paraszti ésszel végiggondoljátok,hogy mire van szükségetek és legépeled. Szerintem kb. ennyi!

2011. máj. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

sajnos nem tudok segiteni a szamitogepes teren , talan ha szamlat megtartjak akkor vissza lehet vinni ami nem kell.

Amugy nem ertem a felhaborodast ha segiteni szeretnenek miert baj az, en is voltam mar meghivva hazavatora es 2 lampat vittem.

talan azert ne irj listat mert aki nem szandekoz ajanekot adni az ne erezze lekotelezve magat. Hiszen ez nem magyar szokas ezert talajak nehanyan furcsanak.

2011. máj. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!