Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Kamasz gyerek nevelésbe...

SOS! Kamasz gyerek nevelésbe vétele?

Figyelt kérdés
A párom előző házasságából van 3 gyereke. Az egyik elköltözött az anyjától a nagymamához,mivel otthon nem jön ki a szüleivel. Ahogy ő mondaná kamasz és ezt nézzék el neki. A férjem most a gyámhivatalhoz fordul, hogy ő nevelje hivatalosan tovább, de a gyerek a nagyinál marad, mivel én meg ő soha nem jöttünk ki egymással, ezért ide nem jöhet. Mi a hivatalos eljárás ilyenkor? Nekem is bele kell egyeznem ebbe?
2011. máj. 4. 09:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nem kérdez tőled senki semmit.

Miért képes lennél megakadályozni,hogy a férjed döntsön a saját gyerekéről?

2011. máj. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem, csak érdeklődtem, hogy mi ilyenkor a teendő. Az ő gyereke, csak éppen ez a gyerek kezelhetetlen. Nem a semmiért tette ki az anyja sem már párszor otthonról.
2011. máj. 4. 09:37
 3/20 anonim ***** válasza:

Gyárilag kezelhetetlen gyerek nem szokott születni. Ők sajnos valamitől ilyenek lesznek. A szülők viselkedésétől,a válástól, talán még miattad is.

Inkább segítsd a férjed,hogy kapcsolatot találjon vele.

2011. máj. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Éppen ezt akartam írni, mint az előttem szóló.

Szerinted miért kezelhetetlen egy gyerek???Biztosan olyan stabil apakép volt előtte, meg kiegyensúlyozott családi háttér...

2011. máj. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Miattam. Hát ez jó! Már mikor megismertem ilyen volt. Én próbáltam vele megtalálni a közös hangot, de sajnos nem ment. S nem miattam. Azt mondta emésszük meg, hogy ő kamasz és neki most a buli az élet. Hazudik, csavarog, elhanyagolta a tanulást.
2011. máj. 4. 09:52
 6/20 A kérdező kommentje:
Még valami! Nekem is van 4 gyerekem én is elváltam mégsem ilyenek a gyerekeim, mint ő!
2011. máj. 4. 09:53
 7/20 A kérdező kommentje:

Akkor leírom nektek nagyjából a történetet, mert látom itt mindenki az apát hibáztatja.

A párom vált el a feleségétől, mert az csalta. Válás után a gyerekeket az apjuk ellen nevelte. Most hogy már nagyobbak a gyerekek látják, hogy az apjuk milyen is valójában és mostmár elhiszik, hogy nem az apa miatt volt a válás, mint ezt korábban bemesélték nekik. Az anyuka állandóan magukra hagyta őket otthon, azt csináltak, amit akartak. Szóval szerintem itt az anya a bűnbak! Most meg könnyen mondja már, hogy mehet a gyerek amerre lát, sőt már haza sem mehet látogatóba sem. Akkor miért az én és a párom hibája ez? Nem értem a vádaskodásotokat!

2011. máj. 4. 10:06
 8/20 anonim ***** válasza:

a párod választotta ezt a nőt, és lettek a gyerekeik. Igen, felelős a kialakult helyzetért.

És most azért is felelős, hogy segítsen a gyerekén. tehát segíts neki. neked nincs hivatalos feladatod, de segíthetsz.

2011. máj. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Pont most írtad le, hogy mitől ilyen a gyerek. Ha te is látod, hogy a gyerek az Édesanyja miatt lett ilyen, akkor nem föladnod kéne, és most mellkast veregetve ide írnod, hogy Te megpróbáltad, de nem sikerült, hanem erőt venned magadon, és megpróbálni újra meg újra meg újra, és segíteni a párodnak. Ha felneveltél akkor Te tudod a legjobban, mennyi türelem kell hozzá. Elfogyott belőled?
2011. máj. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"Ha felneveltél négy gyereket akkor Te tudod a legjobban, mennyi türelem kell hozzá."


Ki maradt, a "négy gyereket".

2011. máj. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!