Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt, aki a 21. szülinapján...

Volt, aki a 21. szülinapján kedvetlen volt, sírt szomorúság miatt?

Figyelt kérdés
Pár napja láttam itt egy kérdést, és már nem tudom pontosan mi volt benne, de valami olyasmit olvastam, hogy hallott arról, hogy "amilyen a szülinapja vkinek, olyan az az éve".Akinek például nem volt vmi vidám a 21. szülinapja, az mit tapasztalt abban, vagy az azt követő években? Van ennek jelentése, vagy ez hülyeség?:D
2011. máj. 4. 14:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
az lemaradt, hogy volt szó 7 évről is, és mivel a 21 egy újabb 7 év, ezért kérdezném, hogy akkor az egész 7 év olyan lesz?:D amúgy bocsi, ha ilyen buta kérdést írtam ki, ne szóljatok el miatta:$
2011. máj. 4. 14:42
 2/12 anonim ***** válasza:

Hibás a mondás. Szülinaphoz semmi köze.

Ez úgy hangzik, hogy: 'Amilyen az új éved első napja, olyan lesz a következő éved'

De ez csak mondás, amolyan babona.


Az, hogy vki kedvetlen a születésnapján ... előfordul. Én pl. 30. tuti rosszul leszek, de ez a 'korral' jár. :]

Sosem volt semmi bajom a születésnapokkal, max. csak azt akartam, hogy mindenki hagyjon békén. 20 után már mindegyik 'egyforma'. Jön hó végén a számla és hó elején a fizetés. :))

2011. máj. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sem függ össze a kettő.

Nekem minden szülinapom "rossz".

Igazából semmilyen,nem szeretem ünnepelni,erőltetettnek tartom:)

De az hogy az elkövetkezendő évben jók lesznek e a napjaim?!Ez mástól függ.Van hogy jók van hogy nem:)Leginkább időjárás függő:)

Ne keseredj el,lesznek még szép napok az életben:)Ha te széppé teszed őket:)A babonákat tedd félre.

A szülinap csak egy nap.Sima átlagos nap,mint a többi.Ne várj tőle sokat és akkor minden meglepetésként fog érni!:)

2011. máj. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A 18. szülinapom kész katasztrófa volt. Akkor újítottuk a szobánkat, és semmi figyelmet, bulit, de még egy "boldog szülinapot" sem kaptam. Kicsivel később leérettségiztem, menyasszony lettem, és élek, mint hal a vízben! :) Én inkább az év első napjától parázok néha! :) De volt már nagyon rossz január elsejém, és iszonyat jó évem! :)


20/L

2011. máj. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ezt még nem hallottam. :)

A 21. szülinapom borzasztó volt, összevesztem anyuval egy olyan ember miatt aki nem érdemelte meg, hogy kiálljak mellette. Mivel januári vagyok az az évem borzasztó volt. Kórházba kerültem 1 hónapra, majdnem meghaltam, de túllendültem mindenen. A 22. gyönyörű volt és eddig az évem is igazán jól alakul. Lehet, hogy van benne valami? :)))

2011. máj. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszönöm, hogy írtatok:) igen...talán nem kellene minden ilyen ezotériás dolgokon ennyit gondolkodnom:D

nem tudom van-e benne vmi, remélem nem:D

amúgy ezt így nem olvastam sehol, még rá is kerestem, de nem találtam ilyet sehol, szóval remélem senkinek nem okoztam kétségeket:D

egy kérdés miatt gondoltam megkérdezem, mert parázok az ilyenek miatt:D

még aki tud vmit, írjon:)

2011. máj. 4. 21:10
 7/12 anonim ***** válasza:

én majd most leszek kedvetlen a 20.szulinapomon.Már 6éve szar a kedvem,most sem lesz másképp,már látom elore.

Szulinapom után 1nappal ugyanis fekszem be korházba,császárra.

Persze ez csak 1ok,hogy miért is utálom ezt a világot.

2011. máj. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem hülye kérdés,és nem egy rossz gondolat. Ugyanis én magamon ezt tapasztaltam,lévén,hogy már elmúltam 21, nekem például érdekes,egyben nem jó érzés volt. Szerintem elég jelentős a 21. év. A 20 is persze,de a 21 az már más. Döntő pillanat az ember életében,amikor úgyérzi,hogy már túl van a felnőtt koron,belépett egy olyan korszakba,ahonnan az út a komoly dolgok felé vezet,és már nem vehet mindent annyira lazán,mint eddig. Kicsit meg is rémíti ez az ember. Kritikus korszaka ez szerintem a fiataloknak.
2011. máj. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a 20.at végigbőgtem :( Másnap meg megbuktam egy vizsgán... Pár nappal előtte volt a szilveszter, akkor is bőgtem :D Amúgy eddig nem túl fényes a 2011-es évem, de nem hiszem, hogy ezek miatt van...
2011. máj. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:) hát akkor más is volt így...az a baj, hogy ha olvasok vmit, akkor az van a gondolataimban, azon rágódok utána...megijedek mindig:D

amúgy lehet, hogy ez inkább az újévre vonatkozik...bár már írták ugye, hogy vkinek nem volt jó, mégis tökjó éve volt:D

énmárnemtudom:D

2011. máj. 6. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!