Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most elmondjam az apukámna...

Ezt most elmondjam az apukámnak? :|

Figyelt kérdés

Szerintem az anyukám megcsalja az apukámat. :/

Mert mindig a gép előtt ül és levelezik valami pasival.

Egyszer láttam hogy olvasott az anyukám egy e-mailt és tele volt szivecskékkel.Meg chateltek azzal a pasival és ilyeneket írnak hogy:

nagy szeretlek,mikor találkozunk?

meg : hogy vagy drágám,remélem jól.

úgy köszöntek el egymástól hogy szeretlek,cupp.

:/ ezek után mit gondoljak?:(

ilyeneket hogy nagyon szeretlek még az apukámnak se mondja... meg egyszer kiküldött az anyukám a szobából ,hogy elintéz egy telefont és hallottam ilyen férfi hangot.Persze ez nem bizonyíték,de akkor is miért küld ki?soha nem szokott kiküldeni.

Nagyon nagy bűntudatom van,hogy el kéne mondanom az apukámnak,de nem akarom mert akkor szomorú lenne és elköltözne..itt hagyna az anyámmal -_-" :(( már csak az kéne.Viszont ha nem mondom el akkor így nem tudok az anyukám szemébe nézni és beszélni vele mintha semmi se lenne...

Mit csináljak?:(


2011. máj. 4. 19:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ne szólj. Akkor tuti balhé lesz. Így meg... Még el is múlhat. A felnőttek világában nem minden fekete és fehér...
2011. máj. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz helyzet sajnálom. Nem felejtettem el milyen gyereknek lenni, mint a többi okossal ezen az oldalon ellentétben, de szerintem ez még nem feltétlenül jelent megcsalást. Nem lehet,hogy talán rokon?
2011. máj. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
8%
Mondd el apukádnak, hogy anyád egy cafka és csalja őt.
2011. máj. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 napietus ***** válasza:
69%
szerintem ne mondd el. annak csak az lenne a vége, hogy mindketten Rád haragudnának. inkább anyukáddal beszélj, hogy ezeket láttad, lehet, hogy Te értesz félre valamit, de gyanakszol. ettől lehet észre tér, megijed, hogy lebukhat, és befejezi ezt a dolgot.
2011. máj. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
12%
Kötelességed szólni, épp szarvazzák a faterod, ha nem szólsz, akkor te sem leszel jobb anyukádnál, aki szembeköphetné diszkrétebben is apukádat.
2011. máj. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
38%

Több verzió van:

1.Nem mondod el és valahogy mégis ki fog derülni.Ekkor vagy elválnak,vagy csak külön mennek.Te tönkremész lelkileg anyud mellett,vagy pedig sokkal másabb életed lesz.

2.Nem mondod el és soha nem derül ki.Örökké lelkiismeret furdalásod lesz.

3.Elmondod.Miattad fognak elválni,mert te mondtad el.Így ezért is lehet lelkiismeretfurdalásod.

4.Miattad együtt maradnak ugyan,de anyud továbbra is csalja majd apudat,neked nem lesz lelkiismeretfurdalásod,bár tönkremész.

Na,melyiket választod?:S

2011. máj. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
ne szólj, egyrészt mert a felnőttek világa bonyolult, másrészt ha szereted anyudat és apudat és szeretnéd ha nem válnának el, akkor elfelejted az egészet
2011. máj. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Értem. :/

Csak így annyira nehéz jópofizni az anyukámnak :|

Nem,szerintem nem rokon.Az anyukám alapból nem ilyen hogy jajj így szeretlek úgy szeretlek drágám.Senkinek nem mond ilyeneket. :/

Köszönöm a válaszokat!

2011. máj. 4. 20:06
 9/32 A kérdező kommentje:
20:05 - magamba tartom és én szenvedek :( nem venném a lelkemre ha miattam szétmennének.De nagyon nagyon sajnálom az apukámat :"(
2011. máj. 4. 20:07
 10/32 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, hogy a szüleid között nincs-e megállapodás ezekről a dolgokról. Lehet, hogy már csak együtt laknak, már nem szeretik egymást. Van ilyen is.
2011. máj. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!