Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok túl hisztis, vagy...

Én vagyok túl hisztis, vagy van okom szakításon gondolkodni?

Figyelt kérdés
Alapvetően jól megvagyunk a barátommal, de mikor nem találkozunk 2-3 napig csak ímélben tartjuk a kapcsolatot. Ez nem lenne baj, de semmi kedvességet nem ír nekem sosem. Sem azt, hogy szeret, hiányzom vagy valami kedves becézés, semmi. Igaz, mikor találkozunk akkor mondja, hogy hiányzom meg szeret, de mégsem írja, ha nem vagyunk együtt. Ez már szőrszálhasogatás, vagy szóljak neki? Túl nagy a szeretetigényem? Amúgy 2 hónapja vagyunk együtt, én 21/L, ő 26/F
2011. máj. 13. 15:13
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
66%

Igen, te vagy túl hisztis.

Az ilyen nők elől menekülnek a férfiak. Szerintem becsüld meg, hogy még veled van.

2011. máj. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
72%

Te vagy túl hisztis.

E-mail, nem ímél.

2011. máj. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Miért menekülnének? Mert szeretném érezni, hogy szeret, és hiányzom neki, ha nem vagyok vele? Ha írom, hogy hiányzik, sosem válaszolja, hogy én is neki:( De akkor személyesen miért kedves?...
2011. máj. 13. 15:18
 4/45 A kérdező kommentje:
És ímél, mert a magyar helyesírás szabályai szerint az idegen eredetű szavakat ejtés szerint is lehet írni.
2011. máj. 13. 15:19
 5/45 anonim ***** válasza:
75%

Sok ember jobban kedveli a személyes kapcsolatot. Így jobban ki tudja magát fejezni.

Valószínűleg a párod is ilyen. Inkább személyesen mondja el mit érez és nem egy e-mailben.

Egyébként ha erről még nem is beszélgettetek, akkor semmi okod nincs szakításra. Ha csak nem is ez a valódi ok.

2011. máj. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
82%
Mert neked akar kedveskedni,nem a számítógépének.Ne fújd fel ennyire a dolgot,mert butaság.A lényeg az,hogy a szemedbe ezt mondja,és így érez.Nyilván nem szereti leírni,van ilyen.Én sem bírok levélben ömlengeni,attól még szeretem a férjem.
2011. máj. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
71%

miért nem kérdezed meg tőle,hogy miért nem írja le ezeket? ez nem hiszti,én is nő vagyok,nekem is jól esik,ha a szerelmem kedveskedik,de nem "várom el" tőle... nyilván ha megkérdeznéd,adna rá választ,hogy miért nem kedveskedik. nem várni kell a sült galambot,hanem ha valami gond van,oda kell állni elé,és megkérdezni.

egyébként megsúgom,hogy a srácok 80%-a nem igazán a szavak embere,pláne nem e-mailben.

2011. máj. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
42%

"És ímél, mert a magyar helyesírás szabályai szerint az idegen eredetű szavakat ejtés szerint is lehet írni."


[link]


az e-mail.

2011. máj. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
69%

Pont azért nem írja mert még CSAK 2 hónapja vagytok együtt. Ha találkoztok akkor lemerem fogadni, hogy a hiányzol, szeretlek szót is csak Te erőlteted rá.

Mikor párommal voltunk 2 hónaposak és akkor Ő 25 éve volt, nem mondta, hogy hiányzok neki stb... Ergo azért mert ilyenkor még nem tart ott egy kapcsolat, hogy tudja az illető mennyire szereti a másikat.

Lehet, hogy ő is szeret téged, de valószínű még nem szerelemmel.


21/L

2011. máj. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
74%
2 hónap után mégis mit vársz? .... hogy megkérje a kezed? ez elég gáz. örülj inkább annak,hogy személyesen kimondja,lehet,hogy ő meg a falra mászik a nyáladzástól,csak nem mondja meg neked,mert nem akar megbántani vele. a pasik utálják a túlspirázott szeretetkinyilvánítást.
2011. máj. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!