Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy szakításon...

Hogy lehet egy szakításon túllépni? 16év után.

Figyelt kérdés
Férjem másodjára csalt meg,szakitottam vele,de a fájdalomba majd beleörűlök.Egy 2éves kislányunk van.Szeretem még így is,de az eszem azt mondja így volt helyes.
2011. júl. 16. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
az idő gyógyít és ez igaz!
2011. júl. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom.

Majd a idő megoldja, hidd el nekem.

Miért csalt meg?

2011. júl. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%

Szia. Semmiképpen nem menthető a kapcsolat? A megcsalás jele lehet annak, hogy valamiért kiüresedett a kapcsolatotok.

Nem azt jelenti, hogy helyes, amit tett és még csak ne is arra gondolj, hogy te vagy a hibás.

Azon gondolkodj el, hogy ha megbocsátanád és együtt maradnátok, a megbocsátás miatti "presztízsvesztés" nem lenne-e kisebb lelki sérülés, mint az, hogy ma a társadalom íratlan törvényei kimondják, hogy "a megcsalásért azonnali válás/szakítás a kötelező ítélet"

Szinte tilos ettől eltérni.

[link]

Jó dolgokat írnak. Mérlegeld, ha a férjed nem kurafi és nem nyakrafasszrabasszik, akkor nem olyan veszélyes, hogy visszaessen és újítsátok meg a kapcsolatotokat.


üdvözlettel egy 39 éves, hűséges, 13 év kapcsolat miatt aggódó férfi (aki nem érti, hogy a lány miért akar lelépni, mikor semmi oka nincs rá)

2011. júl. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az idő....addig megörűlök.Hogy miért?Nem tudja elmondani.Azt mondja így alakult és sokat jelent neki az a lány.
2011. júl. 16. 21:33
 5/12 A kérdező kommentje:
Ő sem törte magát a menthetőségre.Szerintem szerelmes.
2011. júl. 16. 21:35
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fogadd el ezt a tényt, hogy vége. Fájdalmas, de túl kell lépni. Hidd el, mindennek van oka, miért történnek így a dolgok. Találsz majd egy figyelmes, őszinte embert, aki szeretni fog téged, és te is őt. Csak várj!
2011. júl. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha menni akar, menjen. Én nem lennék a második a sorban, annál többet érek.

Azt hiszem, a bizalom hiánya az őrületbe kergetne, és előbb-utóbb ez verné szét a kapcsolatot. Egyszer már megcsalt, most másodszor is... Azt mondják, minenkinek jár egy esély, amit meg is kapott, és el is játszott.

Ennyi. Jobb, ha az eszedre hallgatsz, mert ha a szívedre, akkor mindig ott fog motoszkálni az agyadban, hogy hol van, kivel van, megcsal-e éppen. A féltékenység meg nem egy jó tanácsadó.

2011. júl. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
Fenyítsd meg az uradat,hátha megkönnyebbülsz!
2011. júl. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szörnyű még egyedül is áttélni főleg ha van egy közös gyerek,de légy erős a kicsi nem érezheti meg a problémákat.Neki nyugalom és biztonság kell.Gondolj a lányodra és vegyél erőt magadon.Közhely de az idő segit adig meg kösd le magad,és sokszor mond el magadba,hogy erős vagyok és van egy gyönyörű babám és lesz ami lesz én bolog vagyokHi el ha azt látja a férje,hogy boldog vagy akkor fog rájönni,mit vesztett.Légy szép és magabiztos.
2011. júl. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Próbáld minden idődet még inkább a kislányodra fordítani, hisz neki most amúgyis még több szeretetre lesz szüksége, hogy szétmentek.. Plusz próbálj magaddal is picit többet foglalkozni..

Ahogy a többiek is mondják, fájdalmas, de az idő segít ezen egyedül, és hogy megpróbálod magad lefoglalni...

Kitartást!!

(..és tényleg hagyd a fenébe ezt az idiótát, sajnos jól tetted, hogy szakítottál vele...)

2011. júl. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!