Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A tesom úgy állítja be magát,...

A tesom úgy állítja be magát, hogy én féltékeny vagyok miatta a vőlegényemre. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

jelenleg nemrég szült.

vár, hogy menjünk hozzá meglátogatni (már oltunk, csak ezen felül, ő 100km-re lakik tőlünk)

nos:

mondtam, hogy a párommal nem tudtunk menni, mert amikor itthon volt (kint dolgozik) az ő rokonainál kellett lenni, ezen felül most meg itthon sincs, nem tudom őt vinni.


erre szószerint azt mondta:

"tudom hogy azt nem akarod, hogy engem lásson ha esetleg szoptatok, de nyugi, elvonulnék másik szobába"


ez olyan rosszul esett, meg sem tudtam szólalni!!!

de nem ez az első eset, hogy így akarja beállítani a helyzetet apa még el is hiszi, hogy én betegesen féltékeny lennék a saját vőlegényemre!!!


legszívesebben sírni tudnék, hogy a saját családom engem néz sz*rnak és a párom az isten.


mit tehetnék, hogy ne így legyen?


ha írnék tesomnak, apának levelet, mit írhatnék benne, hogy megváltozzon ez?


vagy mi mást tehetnék???


2011. máj. 5. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Butaság ezzel foglalkoznod.
2011. máj. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
inkább én azon gondolkodnék el, hogy miért nem akarsz elmenni a párod nélkül meglátogatni a nővéredet? Egymáshoz vagytok nőve? Mert szerintem hülye kifogás,hogy nem tudsz menni, mert ő nincs itthon.
2011. máj. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy senki nem féltékeny egy szoptatós anya melleinek a látványára, pfff...
2011. máj. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Beszélj a tesóddal normálisan, hogy mi a helyzet valójában.Ha felfogja, fel, ha nem, nem. Ha hülye, arról nem te tehetsz, és ha nem veszed figyelembe amit mond, egy idő után abbahagyja, ahogy apudék is.
2011. máj. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:27

Hol írta azt hogy nem megy a párja nélkül? Valamit nagyon félreértettél pajti.

2011. máj. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

igen, én szoktam menni hozzájuk anyáékkal, vagy apáékkal

a tesom arra volt kíváncsi, amikor a párom itthon volt (pár napot) miért nem mentem vele


nos, megírtam neki levélben hogy sérelmez, ahogy gondolkodik rólam, ráadásul anyuka létére és hogy a párom vőlegény, teljesen logikátlan és abszurd a feltételezése és mélységesen elszomorít, hogy a saját családom így áll hozzám, mintha én lennék a legutolsó féltékeny senki.


és ha még így is lenne, egy családnak összetartást kellene mutatnia minden esetben, nem elém emelni mindig a párom, hogy én össze tehetném a két kezem miatta

2011. máj. 6. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!