Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a magzatvíz nem otthon,...

Ha a magzatvíz nem otthon, hanem társaságban folyik el, olyankor mit érez az ember?

Figyelt kérdés
Olyankor nem érdekel vagy zavar, hogy sok idegen előtt/között történik meg ez a dolog?
2007. dec. 3. 07:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem egy kismamával előfordult már ez.Ha jól ismerem az embereket,akkor jobban meg lesznek rémülve,mint a kismama:):):)Hiszen úristen mit kell most csinálni helyzet ez...Segíteni fognak!Lehet azonnal kórházba kell menni.Tudom, ez olyan intim dolog,ami csak a babára,anyára és az apára tartozik.Ki tudja,ha éppen az ország másik végén jön rá,h ő most meg akar születni,akkor lehet,h egy vadidegen kórházban,egy vadidegen doktorral fogsz szülni.

Mondjuk nálam vannak azért szemérmesebb emberek is.

Mi még csak első gyermekünket várjuk,de ez nekem is átfutott az agyamon,ugyanis május 21re vagyok kiírva,és akkoriban kezdődik a tavaszi vizsgaidőszak,és az is elég nagy eséllyel játszik,h éppen vizsgázom,amikor megtörténik.Szerintem akkor éppen nem az lesz a legnagyobb probléma,h mennyi ismeretlen van körülöttem.:)

2007. dec. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Melegséget... :-)

Engem tuti nem zavarna, miét is? Az élet természetes része...

Gyorsan ülj kocsiba valakivel és vigyenek be a kórházba, és mosolyogva integess vissza.-)

Ez ne frusztráljon!!!

2007. dec. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog zavarni. Akkor már csak arra fogsz gondolni, hogy hamarosan látni fogod a babádat és semmi nem fog érdekelni azon kívül. Én rettegtem a szüléstől, de amikor elfolyt a magzatvíz már nem jutott eszembe a félelem, hanem csak arra gondoltam, hogy megszületik hamarosan a csodalányom és próbáltam felkészülni a fájásokra.

Hidd el semmi nem fog érdekelni abban a pillanatban, talán csak az hogy minél előbb kórházba érj.

2007. dec. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!