Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elkeseredett vagyok és...

Nagyon elkeseredett vagyok és ez csak egyre fokozódik, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy 23 éves létemre még soha nem volt párkapcsolatom.Én már annyira vágynék rá,hogy majd belepusztulok,de sehogy nem akar összejönni.A legrosszabb,hogy jelét se látom annak,hogy valaki érdeklődne irántam.Nem tartom magam rosszabnak mint a nagy átlag, de kezdem azt hinni,hogy valami nagy gond lehet velem,ha ennyire nem kellek senkinek. Szerintetek mi az,ami taszíthatja a férfiakat bennem ? (tudom,igy látatlanban és ismeretlenül nem lehet megmondani,inkább arra lennék kíváncsi,hogy titeket mi riaszt el egy ismeretlen embertől?) Vagy tudnátok valami tanácsot adni,esetleg min változtassak? Mert az a helyzet,hogy tényleg egyre jobban magamba zuhanok, kezdem a világ legrosszabb emberének érezni magam. Köszönöm a válaszokat/tanácsokat.
2011. máj. 5. 19:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
társkereső?már sokan találtak a neten keresztül párra.hátha neked is összejön.szurkolok!!:)
2011. máj. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
erre nehéz mit mondani. szerintem csak az lehet a baj, hogy keveset jársz társaságba, vagy pedig rossz helyre.
2011. máj. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Jársz valahova? (szórakozni, suliba stb.)

Mennyire vagy nyitott? Mert nekem sokáig az volt a problémám, hogy a zárkózottságom/félénkségem miatt nem közelítettem senkihez, így ők se felém.

Légy nyitott, ismerkedj, beszélgess! Ismerj meg új embereket!

Ha élőben nehezen megy, javaslom a társkeresőt (ahol persze vannak szélhámosok, de nem mindenki).

Fel a fejjel, még semmi nincs veszve!!

2011. máj. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Darcy01 ***** válasza:
100%

Járj társaságba, barátaiddal szórakozni. Legyél nyitott és kedves az emberekkel, beszélgess sokat. Húzd ki magad és mosolyogj:-)

Így látatlanban tényleg nagyon nehéz tanácsot adni, én egyelőre ennyit tudtam mondani.

2011. máj. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
74%
Igen próbàlj több helyre eljàrni, menni fog az. De most làny vagy fiù vagy?
2011. máj. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
bocsi most làttam, hogy làny vagy.
2011. máj. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Lehet eggyesek baromságnak veszik de gondolj bele ha magabiztosabb vagy egy nap úgy minden jobban sikerül ha meg úgy állsz magadhoz ,hogy áhh ez úgyse megy akkor tényleg nem is megy.Mint ,ahogy az élet más terén úgy gondolom párkapcsolatoknál is minden agyban dől el.Én keresnék a helyedben egy pszihológust csak úgy beszélgetni lehet előjönnének olyan dolgok ,amikről nem is tudsz de gátolnak ebben.Ne görcsölj rá mindenáron ,hogy neked pasi kell ha ezt megérzik menekülni fognak mert manapság sokkal jobban buknak a magabiztos ,önálló nőkre mint az esetlenkékre.Sok sikert !
2011. máj. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Suliba járok,de szórakozni nem szoktam. Az a helyzet (amit kihagytam),hogy nagyon visszahúzodó vagyok. Ha néha elmegyek valahová,ott nem én szoktam a középpontba lenni. Ahogy írtam,kezdem egyre jobban elveszíteni az önbizalmam (bár az soha nem volt túl nagy),igy inkább meghúzom magam,hogy ne legyek mások terhére.
2011. máj. 5. 19:47
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
a kisugárzásról beszélek lényegében:)
2011. máj. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

19:47-es vagyok utolsó


"Ahogy írtam,kezdem egyre jobban elveszíteni az önbizalmam"


Épp ezt mondom!!Ez meglátszik kifele is és tudat alatt szerintem az ilyenektől kicsit inkább elhúzódnak

2011. máj. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!