Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokkot kaptam. Anyukák, Ti...

Sokkot kaptam. Anyukák, Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

18 éves lányom nemrég bejelentette itthon, hogy párkapcsolatban él már több mint fél éve ... egy nála 17 (!!) évvel idősebb férfival.

Na már most, lehet én vagyok ódivatú és prűd meg satöbbi blablabla, de egyszerűen nem tudom megemészteni, hogy egy majdnem velem egyidős (3 évvel fiatalabb) férfival van együtt a lányom..


2011. máj. 5. 20:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
52%
Ez elég gyakori manapság a tinilányok körében.. Sokat nem tudsz ellene tenni. Amúgy nem akkora tragédia sztem..
2011. máj. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
57%
Sok lány az érettebb férfiakat szereti, manapság köreinkben nincsenek normális pasik...
2011. máj. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
75%
Én ismerek egy csajt 14 éves és 30 éves pasija van ez szerintem elég durva
2011. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
76%
Örülj hogy elmondta,megakadályozni nem tudod,mert a lányod ellened fordulhat,nagyon sok ilyen kapcsolat működik,persze nem mindegyik,sok kompromisszum kell a korkülönbség miatt.
2011. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
51%
Uhh ez durva, hát sokat tenni nem tudsz sajnos. Csak annyit, hogy leülsz vele beszélgetni, nem támadólag, hallgasd meg ő miért szereti ezt az embert kérd meg meséljen róla, mutassa be. Ha megismerted és képet kaptál róla csak akkor mond el a lányodnak a véleményed és hangsúlyozd, hogy te nem beleszólni szeretnél, csak tanácsot/véleményt elmondani, jó szándék vezérel, vagy megfogadja vagy nem. És itt elmondhatod, hogy nem célszerű egy ilyen idős emberrel családot alapítani sem, eltérő felfogások, igények, meg lehet csak kihasználja, tetszik neki, hogy egy 18 évest megkaphat, stb...
2011. máj. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
81%
ne akadj ki! az unokatesóm, egyben legjobb bnőm is egy nála tizenakárhány évvel idősebb pasival jár. (ő most 21). Jól megvannak, nem is tudnék mellette elképzelni hasonló korú pasit, annyira komoly, és érett lány.
2011. máj. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
29%
apakomplexus. volt apja a gyereknek?
2011. máj. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
80%

Ha te 20 évesen szültél, akkor feltételezem, hogy 18 évesen már pasiztál.


Ez pont olyan, mint hogy mi az, hogy 14 évesen elmész a diszkóba, bezzeg az anyád 28. születésnapjáról meg elfeledkezel.


Szerintem ezért sokkot kapni kár, felháborodni meg nevetséges.

2011. máj. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
67%

Sajnos a lehető legrosszabb, ha kifejezed a nemtetszésed, mert azt nem fogod elérni vele, amit szeretnél: vagyis attól független együtt marad vele, hogy te elítéled a kapcsolatot, sőt, talán még annál jobban ragaszkodik hozzá. (megvan ez a rossz szokásuk a gyerekeknek, de a nagyobbaknak is: azt még jobb csinálni, amit a szülők tiltanak)

Várd ki, mi lesz ebből, mást sajnos nem tehetsz. Légy látszólag elfogadó, így elkerülheted, hogy netán lelép vele (mert nagy szerelem és nagy tiltás esetén megeshet...) Ismerd meg a férfit, talán kellemesen csalódsz, bár tudom, könnyű ezt kívülállóként mondani.

Nekem egy munkatársam szavai jutnak eszembe. Ő egy 40 fölötti kétgyermekes anyuka, felnőtt gyerekei vannak már. 15-16 évesen ismerte meg a férjét, aki dupla annyi idős volt. Tiltották tőle, de ő hozzáment, és rögtön babát is szült. Azóta boldog vele. Ő mondta: nem bánta meg, mert a férje rendes ember, soha semmi rosszat nem tett ellenük, mindent megtesz a családjáért. "Inkább mentem volna hozzá egy velem egykorúhoz, az meg talán inna és verne?" -mondta ő.

2011. máj. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
63%
Szerintem sem tul jo dolog, de nezd a jo oldalat. Fontos, hogy elmondta neked a lanyod es ha megerto vagy hamarabb vege lesz a romancnak mint gondolod. Fiatal meg, nyilvan nem o lesz a gyermekei apja. Te hogy reagaltal a bejelentesre?
2011. máj. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!