Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még, lehet olyan párkapcso...

Van még, lehet olyan párkapcsolat, amely több év után is ugyanolyan, mint amikor megismerik egymást?

Figyelt kérdés
Nem volt még túl komoly kapcsolatom, ezért nincs erről még tapasztalatom.Én eléggé a komoly kapcsolatot pártolom, tehát ami nem pár hónapról, vagy 1-2 évről szól.Vajon létezik még az, hogy vki ugyanolyan érzelmekkel legyen egy kapcsolatban éveken át?Jó tudom, hogy sokszor ellaposodik egy párkapcsolat, és lehet, hogy megszokássá válhatnak dolgok...de mégis, lehet erről még álmodozni?:)
2011. máj. 6. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már 6 és 3 éves kapcsolatom is, ami ellaposodott és nagyon nem volt az évek múltán, mint az elején. Rossz partnert válaszottam. Most azonban van 1,5 éve kapcsolatom, párommal minden nap találkozunk 1 héten 2 nap kivételével együtt is alszunk a kezdetektől fogva, és még mindig ugyan olyan jó mint az elején. Azt hiszem csak a megfelelő partnert kell megtalálnod hozzá, és nem fog ellaposodni. Az elsőző 2 hosszú kapcsolatomban ráadásul nem is találkoztunk ilyen sűrűn, volt hogy hetente 1-2 napban láttuk egymást, mégis meguntuk a másikat. jelenleg pedig mint írtam minden nap találkozunk, és ilyen jó még sosem volt. Úgyhogy sztem van remény. 24L
2011. máj. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én már megtaláltam életem szerelmét,de ennek ellenéra bizony néha ellaposodik a dolog.

Erre találtuk ki azt,hogy mindig feldobjuk valamivel.

Ez sok energiát igényel,de megéri csinálni!

2011. máj. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs statikus párkapcsolat, az ember és két ember viszonya is változik. A kérdés az, hogy két ember kapcsolata milyen irányba fejlődik, vagy megindul a hanyatlás útján...
2011. máj. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! igen...az biztos, hogy sok változás lehet egy kapcsolatban...csak én attól tartok, hogy ha lesz vki, akiben minden megvan, amit szeretnék, egyszercsak megun...de az jó dolog, ha még sok energiát is vesz igénybe, újabb dolgokkal fel lehet dobni...:)
2011. máj. 6. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!