Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám ezt megoldani?...

Hogy tudnám ezt megoldani? (párkapcsolat)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal 2éve vagyunk együtt, minden rendben volt, de június óta már semmi sem a régi...Őt elküldték a munkahelyéről(én még sulizok) és ezért egész nap otthon voltunk, és szerintem ez eredményezte azt, hogy ellaposodtunk,sokat veszekszünk stb.(Mielőtt bárki megemlítené, dolgoztam,de csak hétvégi hostess munkát)

Nem szeretném őt elveszíteni,de ez nekem egyáltalán nem jó.Nem mentünk semerre, mert mindig az volt a baja,hogy nincs pénz, ami oké, de egy Duna parti séta nem kerül semmibe...Beszélni nem tudok vele, mert ha ezt a témát felhozom, akkor vagy egyből idegbeteg lesz és abból megint csak a veszekedés van, vagy teljes depressziós rohamot kap, és azt hajtogatja,hogy ott fogom hagyni, és ettől nem lehet normálisan kommunikálni, mert ez minden második mondata.Már fogalmam sincs mit csináljak, sajnos "unom" magam,hogy úgy mondjam, de a szakításba bele sem gondolok,mert szeretem,és nem szeretném elveszíteni, de szeretném ha ebből a kis gödörből kimásznánk.

Segítsetek!

A normális válaszokat köszönöm!

19/L,párom 23/F


2011. szept. 15. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:

hívjátok meg a barátaitokat magatokhoz.

így társaságban is vagytok és mégsem mentek sehova :)

2011. szept. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mutasd meg ezt amit ide írtál, lehet hogy így tényleg elhinné hogy vele szeretnél maradni

2011. szept. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Gábor válasza nagyon jó :)

Ne hagyjátok, hogy a problémák felemésszenek titeket.Együtt, közösen kell mindent megoldanotok,és ami a legfontosabb:emberi hangon és módon!A veszekedésnek semmi értelme, mert csak tovább fokozza köztetek a távolságot, aminek pont az lesz a vége, amit egyikőtök sem szeretne.Ne veszekedjetek,inkább frissitsétek fel a kapcsolatotokat, mondjuk nosztalgiázzatok, nézzetek otthol közösen filmet,beszélgessetek arról,hogy milyen jó volt régen...meglátod segíteni fog :)

2011. szept. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A legnagyobb gond a depi azt tudnod kell hogy ez az állapot 2 akkár 3 évig is fennt állhat, de sokat segithet ha eljártok sportolni mert az boldogság hormonokat szabadit fel, emellet szedjen vitaminokat, igyon citromfű vagy orbámcfű teát.
2011. szept. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!